• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Techfán TündérManufaktúrák útja különbözik

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Lehet, bénán fogalmaztam meg a címet, de a techfán a manufaktúrákhoz nem logikusan ugyanolyan út vezet. A képen látszik, hogy a Selyemhez a Főépületeset is ki kell kutatni, a másik kettőhöz nem. Gondolom, ennek nem így kellene lennie.
m8443cgf23zj3uled29y.jpg
 

DeletedUser256

Vendég
Eddig is így volt, nem? Lehet, hogy én tudom rosszul, de mintha így lettek volna... Mi benne a logika? Hogy a főépületet is ki kelljen kutatni a továbblépéshez. Hogy miért pont a selyem? Azért, mert ez az a manu, ami teljesen "tündéresedik". Ha már egyet választunk hozzácsatoláshoz, én is a selymet mondtam volna. (főleg, hogy kristályos vagyok :p) Bár szerintem is logikusabb lenne, hogy a másik kettő is odakapcsolódjon, valószínű nem véletlenül lett ez így kitalálva :)
 

DeletedUser

Vendég
Mi az, hogy tündéresedik? Eddig én úgy emlékszem, mindig mindháromhoz ugyanazoknak kellett meglenni előtte....
 

DeletedUser902

Vendég
Valószínűleg úgy érti (a "tündéresedést"), hogy a bársony termeléséhez selyem kell. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser256

Vendég
Nem. Úgy értem, hogy ahogy a törp korban az acél manu lesz törp kinézetű teljesen, ugyanolyan elfnek és embernek, a tünciben a selyem, az orkban meg asszem a vp :) (Lásd: Nem tündér stílusú van kiírva a selyemhez, mint a másik kettőhöz, hanem simán tündér :))
 

DeletedUser902

Vendég
Háháháháháháh :D
Így még nem is néztem! :D
Én a termelési "költség" miatt gondoltam volna. :D

Szerk.: Az éjfarmon meg tekercs és kristály kell, úgyh teljesen mindegy! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem. Úgy értem, hogy ahogy a törp korban az acél manu lesz törp kinézetű teljesen, ugyanolyan elfnek és embernek, a tünciben a selyem, az orkban meg asszem a vp :) (Lásd: Nem tündér stílusú van kiírva a selyemhez, mint a másik kettőhöz, hanem simán tündér :))
Ja, tényleg van valami. Bár nem a kinézetben igazán, de tényleg, az acélhoz Törp volt írva "stílusú" nélkül, bár ott és az orkoknál is ugyanaz az útjuk. Goblinok egyébként a Varázsporos. :) Na hát nekem egyik se bónuszos, úgyhogy lemaradok róluk. :p Te mi mindenre figyelsz, mi mindent észreveszel! :))
Szerintem ettől ez még hiba, a többinél sincs ilyen különbség. :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Persze, persze, te vagy az okosabb! :p

A tündérek és a selyem titkos útja. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
Nem hiba, hiszen nem Tündér STÍLUSÚ lesz a manufaktúra, hanem Tündér Manufaktúra lesz.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent