• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

2023 Tavaszi Fórum Nyereményjáték 2023

WolfGirl25

Újonc
Köszönjük a beküldött válaszokat.

Az 5. feladvány esetében mind két megfejtést elfogadtuk, mert kétféleképpen is lehet(ett) értelmezni: Átlagosan (naponta egyszer), illetve játék szabály szerint (aki 0:10-kor ad segítséget, az 23:10-kor is fog tudni még egyszer adni). Emiatt a 20. feladványnál is elfogadtuk mind a 2 választ.

A fent leírtakat figyelembe véve:

A helyes megfejtések:

01 - Hamis (3 óra a helyes megfejtés)
02 - Hamis (csak kultúrát biztosít)
03 - Igaz
04 - Hamis (nem igényel utat)
05 - Is-Is
06 - Igaz
07 - Igaz
08 - Hamis (a 41. Városbővítés technológiát a Félszerzetek fejezetben lehet kikutatni)
09 - Igaz
10 - Hamis (a helyes megfejtés 5X5)
11 - Hamis (a helyes megfejtés 25 fő)
12 - Hamis (csak nyersanyag és rúnaszilánk kell hozzá)
13 - Igaz
14 - Igaz
15 - Hamis (az 5. fejezetben található a hozzátartozó technológia)
16 - Hamis (a raktárkapacitás méretét a Főépület szintje határozza meg)
17 - Igaz (Tartományok megoldásával (ingyen), kutatási technológiával, Prémium (gyémántért cserébe)
18 - Hamis (nehéz közelharci egység)
19 - Igaz
20 - Is-Is
21 - Hamis (csak abban az esetben lehet részt venni rajta, ha tagjai vagyunk egy testvériségnek)
22 - Hamis (legfeljebb (maximum) 80%-kal)
23 - Igaz
24 - Hamis (nincs szükség építő(k)re, az elhelyezett épületek 10 mp alatt elkészülnek.
25 - Hamis (kék, zöld, citromsárga, narancssárga, piros)


Mivel 6-an küldtek be helyes megfejtést, ezért a nyereményt 6 X 500 Gyémántra módosítjuk.

500 Gyémántot nyertek fejenként:

WolfGirl25
koppanyi aga
Luna Nyx
Zsootli
Harmony
Zaron

Gratulálunk mindenkinek.
Köszönöm szépen, a játékot is
 

Garrett

Újonc
Gratulálok èn is. Èn a 6. kèrdèsnèl vèreztem el, ahogy nèztem többen is Hamisnak irták. Az állitás szerintem ebben a formában hamis (minimum kètes èrtelmezèsű), mert a főèpület egyik alapvető funkciója, az áruk tárolása kimaradt. Sokáig gondolkodtam h. mit irjak ide. Megnèztem a wikin is, hogy mit ir a főèpületre, ès ott már ki van egèszetve az árucsoporttal is, egy mondatban a másik kettővel.
 
Fent