• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tartomanyok tavolsaganak jelolese

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser256

Vendég
Sziasztok!

Szerintem a 30-40 megszerzett tartomannyal rendelkezoknek kisse megkonnyitene a jatekot, ha a vilagterkepre
a hany/hany megoldott talalkozo melle az adott tartomany tavolsaga is ki lenne irva. Eleinte meg konnyu atlatni, de a 7-8 tart. tavolsagra levoknel mar nem csak egy pillantas. Nem nagy hordereju dolog, de szerintem sokaknak segitene.
V.
 

DeletedUser

Vendég
Jó ötletnek tartom, szerintem sem ártana egy hasonló dolog. Esetleg még ami segítene, az a színskála. Ami közel van, zöld színnel lenne jelölve, ami messzebb, az pirossal, csak hogy példát mondjak. A kettő kombinációja abszolút jó segítség lenne szerintem.
 

DeletedUser25

Vendég
Igazából nem világos számomra ez miért is lenne fontos/előnyös, ha tudnánk a távolságot (azon az 1-2 küldetésen kívül, ahol bizonyos távolságra lévő területeket kell elfoglalni)
 

DeletedUser256

Vendég
pl. 5 tartomany tavtol kell kezmuves termekeket (is) bevetni...
Meg atnezni h bonuszosaid milyen tavra hanyszor vannak...
 

Tessaiga

Erős harcos
Igazából nem világos számomra ez miért is lenne fontos/előnyös, ha tudnánk a távolságot (azon az 1-2 küldetésen kívül, ahol bizonyos távolságra lévő területeket kell elfoglalni)
Ponthajhászoknak. :) Én azt is jelezném, hogy hanyadikra fedeztem fel, mert úgy erősödnek azt tapasztaltam.
 

DeletedUser256

Vendég
Valaki mas? Hoshi? Ha nem akkor jo lenne torolni a temat.
 

DeletedUser624

Vendég
Elég alapvető lenne, főleg hogy van olyan feladat, ami adott távolságra levő tartomány felfedezését kéri. Tehát valahogy jelezhetné a rendszer a távolságot, meg az ember is tudná, mennyire terjeszkedett.
 

Tessaiga

Erős harcos
Úgy sejtem egyelőre problémás. A wiki szerinti városkerülgetős távolság - legutoljára, mikor néztem -, a játékban torony irányt ment. Hogy mi lenne az elvárt nem tudom, de le is kell programozni, ami láthatóan nem igazán problémamentes. Én örülök a legutóbbi verzió hibajavításainak. És annak, hogy egyelőre nincs komolyabb működési, játszhatósági hiba. Sajnos már ennek is örülni kell. Ezért egyébként gratulálok. Egyelőre játszható legalább ez a játék bosszankodás nélkül.
 

DeletedUser624

Vendég
Úgy sejtem egyelőre problémás. A wiki szerinti városkerülgetős távolság - legutoljára, mikor néztem -, a játékban torony irányt ment. Hogy mi lenne az elvárt nem tudom, de le is kell programozni, ami láthatóan nem igazán problémamentes. Én örülök a legutóbbi verzió hibajavításainak. És annak, hogy egyelőre nincs komolyabb működési, játszhatósági hiba. Sajnos már ennek is örülni kell. Ezért egyébként gratulálok. Egyelőre játszható legalább ez a játék bosszankodás nélkül.

Neked. :D

Az hogy sok csatánál újra kell indítani a böngészőt mert nem látszanak az egységek, az azért bosszantó, mint ahogy az is, hogy mindezek mellett ma majdnem minden alkalommal hogy egy "tárgyalást" akartam csinálni, lefagyott az egész, és megint újra kellett indítani. Játszottam már online böngészős játékokkal, de ilyen nyilvánvaló problémák azért nem voltak, hogy lépten-nyomon ki-be kelljen lépni, hogy működjön. Nade ez ebben a témában off, csak kikívánkozott.

A programozás része szerintem biztos nem gáz, már mikor generálja a tartományokat már akkor el lehet menteni milyen messze van a központtól (tehát nem igényelne még aktív számítást se), sőt az is lehet már most is tárolja eleve. :) Hiszen feladatnál is tudja ellenőrizni hogy a megfelelő tartományra van-e amit kutattunk. A kiíratás része max dizájn problémákat vethet fel, de arra meg megoldás lehet hogy az opciókban legyen ki-be kapcsolható a távolság megjelenítése; akinek kell bekapcsolja. De nem bánnám ha inkább az alapvető problémákat javítanák...
 

DeletedUser436

Vendég
Tekintve, hogy a tartományi tárgyalásokért kapott pontszám attól függ, hogy milyen messze van a tartomány a városodtól a program egyértelmüen tudja a távolságot.
 

DeletedUser25

Vendég
Elég alapvető lenne, főleg hogy van olyan feladat, ami adott távolságra levő tartomány felfedezését kéri.
Összesen kettő ilyen feladat van ha jól emlékszem még eléggé az elején, amikor nem is kell sokat számolgatni, szóval nem látom be miért lenne "alapvető".
 

DeletedUser3

Vendég
Az ötletet továbbítom. Ígérni nem ígérek semmit, ugyanis a térkép még fejlesztés alatt áll, de az ötlet továbbításra került.

Az off hozzászólásokat töröltem.
 

DeletedUser256

Vendég
Valamelyest be lett vezetve azzal, hogy a tartományt megnyitva a találkozóknál látod, hogy hány ranglista pont jár érte, de a fel nem fedezetteknél, megoldottaknál necces...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent