• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

tartományban "felkiáltójel"

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Xenia

Veterán
Sziasztok!

Amikor elutazunk egy tartományba és még vannak "felkiáltójelek" jó lenne, ha elég lenne az "egeret" odahúzni, hogy lássuk, milyen árút kell beadni. Ha meg sokalljuk, amit be kellene adni, akkor meg úgy is rákattintunk a "felkiáltójel"-re, hogy csatázni tudjunk.
 

Xenia

Veterán
Mivel úgy látom, hogy a témám bejegyzése óta más téma már továbbításra került, ezért gondolom, hogy a későbbiekben ezt sem lesz továbbítva, ezért kérem a topik zárását és archiválását.

Köszönöm
 

DeletedUser3

Vendég
Mindössze azért nem írtam, mert vártam, hogy mások mit szólnak az ötlethez. Nem kell megsértődni azon, ha nem továbbítjuk egyből az ötleted. ;)
(Mellékesen megjegyzem: továbbítva.)
 

Xenia

Veterán
Mindössze azért nem írtam, mert vártam, hogy mások mit szólnak az ötlethez. Nem kell megsértődni azon, ha nem továbbítjuk egyből az ötleted. ;)
(Mellékesen megjegyzem: továbbítva.)
Szia Hoshi!

Köszönöm, hogy továbbítottad az ötletet. Eszembe sem jutott megsértődni ;).
Én úgy veszem észre, hogy ezen a fórumon még nem annyira aktívak a tagok vagy csak nem akarnak hozzászólni még olyan témákhoz sem, ami talán nekik is jó lenne.
 

DeletedUser3

Vendég
Igen, ezt én is észrevettem már. Illetve azt is, hogy utánam már nem nagyon írnak az emberek, ami nem jó, mert mindig kíváncsiak vagyunk a véleményekre, ezért én inkább a háttérből figyelek. ;)
 

DeletedUser240

Vendég
Csak, hogy más is hozzá szóljon. Az ötlet értékes, és nagyon örülök hogy továbbításra került! ;):D
 

DeletedUser262

Vendég
támogatom
és növelem a hozzászólási rátát Hosi írása után ;)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent