• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tartományból egyből a Kufárhoz

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Xenia

Veterán
Sziasztok!

Bemegyünk a földgömbnél a világtérképre és ott kiválasztunk egy "Tartomány"-t.
A "Tartomány"-ban megnézzük a feladatokat, de rájövünk, hogy "Harc"-cal biztos nem sikerülne, mert az ellenfél erősebb.
Ezután "Tárgyalás"-sal szeretnénk teljesíteni egy feladatot, de kiderül, hogy valamelyik áruból kevesebb van nálunk, mert közben már több feladatot is teljesítettünk.
Arannyal és kalapáccsal rendelkezünk, hogy vásárolni tudjunk.
Nem tehetünk mást, a "Hazatérés" gombot választjuk, mert csak innen tudunk eljutni a Kereskedőhöz vagy a Kufárhoz. Megvásároljuk a hiányzó árukat. Indulhatunk vissza megkeresni a "Tartomány"-t, hogy teljesítsük az előbbi feladatot.


Ötletem: a Tartományból is legyen elérhető a Kufár.

ui.: Amennyiben csak én nem fedeztem még fel, hogy van rövidebb út is a Kufárhoz, vagy ha elkerülte volna a figyelmemet, hogy már volt ilyen ötlet, akkor kérem a moderátorokat, hogy ezt töröljék.
Köszönöm
 

DeletedUser166

Vendég
Sziasztok:)
Egy aprócska kis ötletem lenne nekem is. A nem aktív játékos 30 nap múlva törlésre kerül, és a helye üresen marad a térképen. Sokszor napokra így hiába kutattuk fel, semmi haszna pár napig. Innen az ötlet az üres helyről amíg nincs betöltve 24 óránként kaphatnánk aranyt, mondjuk adó néven automatikusan!
 

ferrari13

Felderítő
Kiegészítésként annyit mondanék, hogy úgy könnyen megoldható lenne, hogy ha az arany ládikóra kattintunk, akkor jönne be a piac :)
Nem is lenne túl nehéz megoldani ilyen módon :)
 

Xenia

Veterán
Mivel úgy látom, hogy a témám bejegyzése óta más témák már továbbításra kerültek, ezért gondolom, hogy a későbbiekben ezt sem lesz továbbítva, ezért kérem a topik zárását és archiválását.

Köszönöm
 

DeletedUser256

Vendég
Hat igen, erdemes masodszor is :)
Hatha mostmar eszreveszik :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent