• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tanácsot kérek Téli Csillag ügyben :)

DeletedUser5848

Vendég
Sziasztok ! :)
Van egy téli csillagom a tavalyi eventből. Nekem nagyon tetszik ! :)
Csakhogy még a 3-ik fejezetben szereztem. Eljárt felette az idő.
Ti tennétek rá restaurációt ? 3x3-as a mérete, és 310 lakost ad. A raktárba eltehetem de törölni nem szeretném.
Tudom, tündér korban már nagyon elavult, de a szépsége ami megragadott. :)

Előre is köszönöm szépen ha válaszoltok !

Ui.: Remélem újra felbukkanik az idei téli eseményen. :)
 

Rikari

Veterán
Sziasztok ! :)
Van egy téli csillagom a tavalyi eventből. Nekem nagyon tetszik ! :)
Csakhogy még a 3-ik fejezetben szereztem. Eljárt felette az idő.
Ti tennétek rá restaurációt ? 3x3-as a mérete, és 310 lakost ad. A raktárba eltehetem de törölni nem szeretném.
Tudom, tündér korban már nagyon elavult, de a szépsége ami megragadott. :)

Előre is köszönöm szépen ha válaszoltok !

Ui.: Remélem újra felbukkanik az idei téli eseményen. :)
Olyan kedves, hogy az épületeket tetszés alapján is megtartod a városodban. Alapból sem egy erős kulti így én nem szánnék rá 9 KR-el szintemelést. De ha annyira szereted és mindig veled marad akkor fel tudod hozni a téli csillagot a 16. fejezetben egészen 4900 lakos+1740 kultiig. Ez most a maximum amit adni képes az utolsó fajban. Ettől vannak sokkal erősebbek is, de ami szép, az szép, meg kell hagyni. :)
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
szépsége ami megragadott.
Kedves Venom40,

a szépség kortalan :)
Véleményem szerint, ha egy kakukktojás marad a városodban, hogy gyönyörködhess a látványában, még nem fogja válságba borítani a gazdaságot!
Kitartás, hamarosan jön a téli event.. ;)


További kellemes játékot,
Niraya
 

Putyika

Veterán
Ti tennétek rá restaurációt ?
Nekem is van, én folyamatosan fejlesztgetem. :)
Ahogy @Rikari is írta, kultiban nem túl erős, viszont lakosságban az egyik legjobb (talán csak a Cukorbotok apafája jobb). A számok viszont nem pontosak, amiket írt. A 16. fejezetben 5900 lakost és 2100 kultit ad.
Szerintem várd meg a téli eventet, hátha tudsz szerezni újat, ha nem sikerül, akkor majd eldöntöd, hogy fejleszted-e.
 

DeletedUser5848

Vendég
Köszönöm szépen a pozitív véleményeket ! :)
Apránként majd fejlesztgetem de velem fog maradni a csillag. Sokszor csak nézegetem ahogy forog.. Nagyon tetszik.
Remélem sikerül még szereznem belőle. :) Cukorbotok apafája is van a városban. Szintén a 3-ik fejezetből való. De választ kaptam egy fel nem tett kérdésre is. Azt is megtartom.
Köszönöm Nektek ! :)
 

Rikari

Veterán
A 16. fejezetben 5900 lakost és 2100 kultit ad.
Drága Putyikám! Köszönöm szépen, hogy kijavítottál. Ahol én ezt megtudakoltam ott ennyit mutathatott, de csak mert valószínű, hogy nem volt még kimaxolva KR-el a fajnak megfelelő szintre. Jó ez a kiscsillag csak legyen hozzá mindig elegendő KR! :)
 

Susanh

Erős harcos
Én is megtartanám,vagy esetleg reménykedni,hogy lesz az idei téli eventben és akkor tudsz szerezni vendégfajodhoz megfelelőt.
Sajnos nekem is volt event épület,amit kidobtam..,azóta is bánom :(
 
Fent