• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Törött szilánk tárolási kapacitásának növelése.

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 34 97,1%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 1 2,9%

  • Összes szavazó
    35
  • A szavazás lezárult .

Erica

Veterán
Sziasztok!

Játéktapasztalat: XIX fejezet.

Ötletem röviden: Mivel a törött szilánkok elvesztése sok esetben bosszúsággal jár, szeretném ha a tárolási kapacitását meg lehetne növeltetni a jelenlegi 10-ről esetleg 50-re . A felhalmozott törött szilánk pedig oda kerülne ahová a játékosnak hiánya van. Mivel minden új fajjal új csodákat is kapunk, ez kezdésnek jól jönne, és olykor régebbi csodákat is emelnek magasabb szintekre. Aki rendszeresen bajnokságban részt vesz sok-sok törött szilánkot veszít, hiszen lehetetlen számon tartani, hol is áll.

Az ötlet háttere: PC és Mobil verzióra is alkalmazható legyen.

Előnyök: a Törött szilánk megmarad, nem vész el.

Hátrányok: nincs

Köszönöm, ha értékelitek, ha támogatjátok, vagy ha kritikát is fogalmaztok meg.

Szép napot mindenkinek!
 

Rikari

Veterán
Miután minden rúnaszilánkért megdolgozunk, soha nem értettem, hogy azt miért nem tárolja el nekem a rendszer. Berak már annyi mindent, de ezt nem. :mad:
Nekem jár az, amiért megdolgoztam, hogy aztán felhasználhassam a csodák szintjeinek emelésekor. A limitre megfelel nekem az 50, de annak örülnék a legjobban, ha nem húznának határt a játékaktivitásom által megszerzett javaimat illetően. :cool:
Támogatom ezerrel az ötletet, mely mindenkinek hasznos lenne, aki csak lenyom egy billentyűt Elvenarban, vagy csuszikálja az ujját a kijelzőn. :D
 

Erica

Veterán
Miután minden rúnaszilánkért megdolgozunk, soha nem értettem, hogy azt miért nem tárolja el nekem a rendszer. Berak már annyi mindent, de ezt nem. :mad:
Nekem jár az, amiért megdolgoztam, hogy aztán felhasználhassam a csodák szintjeinek emelésekor. A limitre megfelel nekem az 50, de annak örülnék a legjobban, ha nem húznának határt a játékaktivitásom által megszerzett javaimat illetően. :cool:
Támogatom ezerrel az ötletet, mely mindenkinek hasznos lenne, aki csak lenyom egy billentyűt Elvenarban, vagy csuszikálja az ujját a kijelzőn. :D
Köszönöm szépen kedves @Rikari!
Igen @Wiccara is fentebb megemlítette, tárolhatná akár úgy is mint a rúnaszilánkokat....végtelenig. Vannak olyan eventes nyeremények, amiért ha akarjuk ha nem törött szilánkot kapunk...és eltünnek ha tele a rúnakör.
 

Calyr

Veterán
Jó ötlet, támogatom! És hozzáteszem, hogy ezzel a rúnaszilánkot termelő épületeknek is sokkal nagyobb haszna-értéke lenne!
(és szurkolok, hogy ha ez oda jut, átmenjen az Innonál is, mert azért nekem gyanús, hogy ehhez ennyi év alatt sem nyúltak hozzá)
 

Rikari

Veterán
Kicsit böngészgettem a múlt kincsesládájában és ráleltem amit kerestem. 2017. májusában Nazaroff kolléga fogalmazta meg jó okkal, https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/ha-a-törött-szilánk-tároló-megtelt.1530/ elsőként ezt a kívánságot, ami már akkor is foglalkoztatta a társulatot. Az ötletét nemes egyszerűséggel lezárták, ... akkor így mentek a dolgok. Ma már egészen más kapcsolatot ápolnak egymással a moderátorok és a fórumozók. Jó ez nekünk, mert ahogy ismerem magunkat, mi nem fogjuk feladni. :p
 
Támogatom!
Roppant idegesítő, amikor bajnoki közben azt kell figyelni, hogy mikor jön össze a 10db! És kényszerből valahova elhasználni! Ha meg végre kikutatom a csodát akkor meg gyűjtögethetem újra. Arról nem is beszélve, amikor eventből kapsz, vagy épület termel többet mint 1db és betelik akkor a maradék megy a szemétbe!
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!
Köszönjük együttműködésetek!
 
Fent