• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Több olyan épület legyen, ami NEM Drágakövet termel

MesterAlma13

Erős harcos
Több olyan épület legyen, ami NEM Drágakkövet termel
A piacon a Tekercsen mellett az ajánlatok másik fő részét a Drágakő teszi ki. Általában 40-70%-a Tekercs,
20-40% Drágakő. A többi jóval kevesebb, és vagy van vagy nincs, de ezek mindig vannak pl. nálam, sok van belőlük.

Tekercset nagyjából a Holkőtárnak tudom be, de utána néztem a Dárgakőnek is, és hát… csak a saját Raktáramban amit láttam, konkrétan ami termelő épület is, az főként Drágakövet (vagy Drágakövet is) termel, így létrehozva a második egyensúlytalanságot a Tekercs után, a Drágakőét.
Szerintem ezen változtatni kellene, akár olyan módon is, hogy egyes épületekből többféle színű lenne, és mást termelne.

itt a listám a raktáramból:
1604500836589.png


Ez fejlesztés után Elixírt is fog termelni:
1604500853290.png


1604500863939.png


1604500884639.png


1604500891405.png


1604500896917.png


Nekem más nincs, ami termelne… (ha letenném persze)
Ez szerintem baj, és ez okozhatja a leírt Drágakő egyensúlytalanságot (a sokat emlegetett, és most is hangsúlyozandó Tekercs egyensúlytalanság mellett)
Nézzetek rá többször a piacotokra, én ezt tapasztalom, ti mit tapasztaltok hosszabb távon?
 

DavidofBerg

Felderítő
:D :D
Nekem pedig azt, hogy ezek az épületek mindenkinek a bónuszosát termelik, vagy legalábbis ahhoz vannak igazítva. ;)
Ez mondjuk a holdkőtárat nálam magyarázza, de a pl.: hidegtüzes főnixem nem varázsport termel, hanem drágakövet. :)

A drágakő-tekercs jelenség nálam is látható a piacon, de azt nem tudom, h mennyire befolyásolja ezen épületek.
Nálam vannak olyan megidézhető épületek, amik selymet, kristályt gyártanak.
 

Putyika

Veterán
Ez mondjuk a holdkőtárat nálam magyarázza
A Holdkőtár pont nem tartozik ebbe a körbe, az mindenkinek tekercset ad.
De, az ebben a posztban felvonultatott épületek és az általad említett Hidegtüzes főnix a bónusz+1 terméket adja....szerintem. De én ezeket már mind akkor kaptam, amikor magot, manat vagy orkot adnak.
 

DavidofBerg

Felderítő
A Holdkőtár pont nem tartozik ebbe a körbe, az mindenkinek tekercset ad.
De, az ebben a posztban felvonultatott épületek és az általad említett Hidegtüzes főnix a bónusz+1 terméket adja....szerintem. De én ezeket már mind akkor kaptam, amikor magot, manat vagy orkot adnak.
Oké, hiszek neked. Ha majd elkezdem a varázslókat majd feljebb, lehet, h a főnixem mást fog adni. Az tuti, h ezt is fejlesztem, mint a barna macit. :)
 

Deleted User - 373998

Vendég
Több olyan épület legyen, ami NEM Drágakkövet termel
A piacon a Tekercsen mellett az ajánlatok másik fő részét a Drágakő teszi ki. Általában 40-70%-a Tekercs,
20-40% Drágakő. A többi jóval kevesebb, és vagy van vagy nincs, de ezek mindig vannak pl. nálam, sok van belőlük.

Tekercset nagyjából a Holkőtárnak tudom be, de utána néztem a Dárgakőnek is, és hát… csak a saját Raktáramban amit láttam, konkrétan ami termelő épület is, az főként Drágakövet (vagy Drágakövet is) termel, így létrehozva a második egyensúlytalanságot a Tekercs után, a Drágakőét.
Szerintem ezen változtatni kellene, akár olyan módon is, hogy egyes épületekből többféle színű lenne, és mást termelne.

itt a listám a raktáramból:
2547 bővítmény megtekintése


Ez fejlesztés után Elixírt is fog termelni:
2548 bővítmény megtekintése


2549 bővítmény megtekintése


2550 bővítmény megtekintése


2551 bővítmény megtekintése


2552 bővítmény megtekintése


Nekem más nincs, ami termelne… (ha letenném persze)
Ez szerintem baj, és ez okozhatja a leírt Drágakő egyensúlytalanságot (a sokat emlegetett, és most is hangsúlyozandó Tekercs egyensúlytalanság mellett)
Nézzetek rá többször a piacotokra, én ezt tapasztalom, ti mit tapasztaltok hosszabb távon?
Kedves @MesterAlma13
Nagyon szépen köszönjük a részletes ötleted, de egyenlőre rálátásunk sincs, hogy a fejlesztők agyából milyen épületek pattannak ki. Az eventek alkalmával rengeteg lehetőség van olyan Itemet választani, ami nem drágakövet termel , hanem olyat amit érdemes is letenni. Válassz kérlek olyat a jövőben , ami hasznára is válik a városodnak.
Köszönöm a megértésed.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Nem dolgotok, de mégis kérdekzem, ha már hozzászoltatok, ránéztetek többször a piaci ajánlatokra, hogy kb. mi az általános és folyamatos kínálat, és ott mi a mérvadó?


Nekem azt súgták a hangok, termeljenek inkább tekercset..:rolleyes:
csak azt ne, de ez szerintem következik is az általam írottakból, ha nem, akkor itt melítem meg

Nekem pedig azt, hogy ezek az épületek mindenkinek a bónuszosát termelik, vagy legalábbis ahhoz vannak igazítva. ;)
nem, egyébként én deszka, tekercs, és varázspor bónuszos vagyok, tehát köze nincs hozzá, és látom mi a helyzet folyamatosan a piacon

A drágakő-tekercs jelenség nálam is látható a piacon, de azt nem tudom, h mennyire befolyásolja ezen épületek.
Nálam vannak olyan megidézhető épületek, amik selymet, kristályt gyártanak.
és mennyi ilyened van? nekem is pl. le van rakva a "Légi Kereskedő készlet", az mást termel, meg egy-kettő volt ami minimális szinten termelt mást, de mégis a Holdkőtár->Tekercs és Drágakő termeklők az egyéb a fő irányvonal per pill. és elég komolyan meghatározzák a piaci kínálatokat és keresleteket

Nagyon szépen köszönjük a részletes ötleted, de egyenlőre rálátásunk sincs, hogy a fejlesztők agyából milyen épületek pattannak ki. Az eventek alkalmával rengeteg lehetőség van olyan Itemet választani, ami nem drágakövet termel , hanem olyat amit érdemes is letenni. Válassz kérlek olyat a jövőben , ami hasznára is válik a városodnak.
Köszönöm a megértésed.
szívesen tenném, de kicsi a választék, és minimális szinten jutott el hozzám - és lehet másokhoz is???
az hogy mit fejlesztenek a fejlesztők... hát épp innen próbálunk rajtatok keresztül rájuk hatni, vagy felhívni a figyelmet a kialakult egyensúlytalanságra, mrt az most már látványos
 

DavidofBerg

Felderítő
és mennyi ilyened van? nekem is pl. le van rakva a "Légi Kereskedő készlet", az mást termel, meg egy-kettő volt ami minimális szinten termelt mást, de mégis a Holdkőtár->Tekercs és Drágakő termeklők az egyéb a fő irányvonal per pill. és elég komolyan meghatározzák a piaci kínálatokat és keresleteket

A mézeskalács házikó pl még kint van a városban, de amint kész vagyok a boszorkányházzal és meg van az összes ereklye, akkor őt elbontom. Na ő kristályt, tekercset és selymet + 3tp-t ad. A LÉgi kereskedő készletet már bedaráltam, m kellett a töredék. Ha jól emlékszem, van még 1 medvés épületem, ami szintén selymet ad, de nem jött össze annyi maciereklye, h letegyem. Ezért addig ott marad, amíg nem tudom 10-esre felhúzni. Voltak még, de az eventek miatt már bedaráltam, és a többire nem emlékszem.
 

MesterAlma13

Erős harcos
a "bónusz+1 terméket adja" most vált érthetővé a számomra, mivel eddig ilyenről nem hallottam
tehát akinek Drágakő lenne a bónusz, annak Elixírt ad, akinek Elixír, annak varázsport.
Köszi
 
Fent