• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Továbbítva Téli Varázs nyereményablak - megjelenítés

MoonlightAnnis

Felderítő
Sziasztok!
A bal alsó sarkot választottam, s megnyertem a napi épületet. Ezután az Újrasorsolásra nyomtam, megváltozott a napi nyeremény - egység áldásra. És a bal alsó sarokban is mostmár az egység áldás látható. Itt az előbb megnyert épületnek a képének kellene látszódnia továbbra is. Értem a mögöttes programkódot (programozó vayok), de ez így megtévesztő. A user értetlenkedik, hogy hol van az egyég áldás a raktárból, hiszen látszik, hogy az előbb azt nyerte meg....
1638807536914.png
 

Mihaszna

Veterán
Hát.. ha már a megtévesztéseknél tartunk, akkor úgy gondoltam, hogy egy füst alatt ezt a hibát is kilehetne javítani, bár ez inkább szövegezési hiba..

A kettő valahogy nem ugyan az. Nevezzük nevén a gyermeket. :)

Szövegezési hiba.jpg
 

Putyika

Veterán
A user értetlenkedik, hogy hol van az egyég áldás a raktárból, hiszen látszik, hogy az előbb azt nyerte meg....
Azért ne legyen már ennyire senki "bamba", hogy ne tudja mit nyert meg. Jó, persze, én is benézek dolgokat, de azért azt szerintem mindenki tudja, ha kinyitotta a napi díjat....ráadásul még nyomott egy újrasorsolást is.
Viszont ha másik oldalról közelíted meg a dolgot, akkor így a helyes a megjelenítés. Ha a kinyitott ablakban még mindig a megnyert épület lenne látható, a napi exkluzívnál pedig az áldás, akkor esetleg nem tudná, hogy már kinyitotta a napit és reklamálna, hogy nem volt a 16 ablakból egyik mögött sem.
 

MoonlightAnnis

Felderítő
Azért ne legyen már ennyire senki "bamba", hogy ne tudja mit nyert meg. Jó, persze, én is benézek dolgokat, de azért azt szerintem mindenki tudja, ha kinyitotta a napi díjat....ráadásul még nyomott egy újrasorsolást is.
Viszont ha másik oldalról közelíted meg a dolgot, akkor így a helyes a megjelenítés. Ha a kinyitott ablakban még mindig a megnyert épület lenne látható, a napi exkluzívnál pedig az áldás, akkor esetleg nem tudná, hogy már kinyitotta a napit és reklamálna, hogy nem volt a 16 ablakból egyik mögött sem.
Azt hiszem én ezt úgy oldanám fel, hogy az újrasorolás keverést is magával hozna. Amúgy egyik oldal sem helyes. Az sem ha megmarad, az sem, ha kicseréli - ebben igazad van.
 
Fent