• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Támogatás egyszerűsítése (+profil)

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser256

Vendég
Rengetegszer fel lett vetve, hogy egyszerűsíteni kełłene a testvériségbeli, illetve térképes támogatást.
Én ezt igy gondolnám jónak, egyszerűnek és megoldhatónak:
A rendszer alapja a FoE-s: A képernyő alján megjelenő lista.
Annyiban támogatnám az "eredetit", hogy marajon a lista jellege, tehát ki lehessen választani, hogy /pillanat a t. tagokat, vagy a szomszédokat lássad-e, illetve úgy lehessen görgetni, hogy a kicsi "profilok" (profilkép+név+városnév+testv.) egyenként, "oldalonként", vagy másik végére ugorva menjenek-e.
Az ottani támogatás, harc, üzenet és nevezetes (nálunk csoda) gomb helyett:
A tamogatas gomb harom reszre lenne osztva: Arany, építő és kultúra ikonok. Az arany a főépületet jelentené, az építő az építőt, a kultúra pedig egy véletlenszerű takarítást. Amelyiket nem lehet tak-mot-ozni, az a gomb szürkés árnyalatú és kattinthatatlan lenne.
A nevezetes helyett csoda ikon lenne, az üzenet maradna, a harc helyett megtekintés a világtérképen.
A profilképre kattintva lehetne látogatni.
Bocsánat, hogy a profilszöveget a mind a 632 fórumozó után én is megemlítem, de szintén FoE mintára meg lehetne ezt is csinálni. (csak pl. 600 karaternyi írás)
Remélem, tetszeni fog mindenkinek, a fejlesztőket is beleértve :D
 

DeletedUser12

Vendég
Azt ne felejtsük már el, hogy az ELVENAR az nem FoE. És remélhetőleg nem is lesz! Tehát az ottani dolgok (hiába nagyon frappánsak, és jól használhatóak) egy az egyben nem fognak átkerülni ide. Természetesen az ötlet még továbbításra kerülhet ettől függetlenül.

Aki haladni szeretne és van elég ideje a játékra, az nem sajnálhatja az időt a kattintgatásokra.
 

otherworld

Felderítő
És most, hogy a fele szomszédom eltűnt, sokkal hamarabb készen is vagyok.:D

Valami egyszerűbb, könnyebb és főleg időspórolósabb módszert én is szívesen vennék. Ha teljesen külön lehetne választani a besegítéseket, nem tévednék el a térképre, amikor a csapattagjaimnál járok.:oops:
 
Sziasztok!
Nem vagyok nagy fórumozó, de most úgy érzem írnom kell.
Nekem is eltűnt sok szomszédom akiket ezek szerint teljesen feleslegesen fedeztem fel.
Vannak viszont olyanok, akiknek semmit nem lehet küldeni hetek óta - soha nem is lehetett.
Kérdésem: Miért nem tesznek be új szomszédokat az eltűntek helyére illetve miért nem azokat tüntetik el, akik teljesen feleslegesen vannak ott.
Szép napot!
 

Vanek

Veterán
Sziasztok!
Nem vagyok nagy fórumozó, de most úgy érzem írnom kell.
Nekem is eltűnt sok szomszédom akiket ezek szerint teljesen feleslegesen fedeztem fel.
Vannak viszont olyanok, akiknek semmit nem lehet küldeni hetek óta - soha nem is lehetett.
Kérdésem: Miért nem tesznek be új szomszédokat az eltűntek helyére illetve miért nem azokat tüntetik el, akik teljesen feleslegesen vannak ott.
Szép napot!

Nem 'kézzel' törlik a játékosokat, vagyis nem az van, hogy benéznek valakihez, és ha bizonyos dolog él (vagy nem), akkor törlik. Egyszerűen csak kiválasztanak az inaktívakból X darabot, és törlik őket.
A 'berakás' sem kézzel megy. Ha regisztrálnak újak, akkor bekerülnek a játékba, oda, ahol van még hely. Ahogy észrevettem, van a játéknak egy ún. 'középpontja', így ott hamarabb jelennek meg új játékosok (vagyis onnan kezdődik el a feltöltődés). Vagyis aki korábban regisztrált, annak nagyobb esélye lesz arra, hogy az újak egyből melléje kerüljenek, mint azoknak, akik 'frissebbek'. De ez csak egy észrevétel, meglátás; így nem tudom, hogy ténylegesen így van-e.
 
Köszönöm Vanek, de azt hol látom, hogy mennyire vagyok a középponttól.
Ha őszinte akarok lenni azt sem tudom pontosan, hogy mikor kezdtem ezt a játékot. Meg tudom nézni valahol?
Hirtelen több kérdésem nincs :)
Jó játékot!
 

DeletedUser256

Vendég
De ez csak egy észrevétel, meglátás; így nem tudom hogy ténylegesen így van-e.
Szerintem pont így :) Máshogy nem tudom elképzelni...o_O

Köszönöm Vanek, de azt hol látom, hogy mennyire vagyok a középponttól.
Ha őszinte akarok lenni azt sem tudom pontosan, hogy mikor kezdtem ezt a játékot. Meg tudom nézni valahol?
Hirtelen több kérdésem nincs :)
Jó játékot!
Nem láthatod, és nem tudod megnézni :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek

Veterán
Így van, nem látni az 'origót'; de a bétán láttam, ahogy töltődött fel a szerver, amikor regisztráltam. Illetve tapasztaltam itt, hogy egy korábbi törlés után szinte egyből volt új ember a törlődött helyén (valamint a hozzám hasonlóan nagyon korán regisztráltak nagyon közel vannak hozzám). Ebből gondolom, hogy én az origó környékén lehetek. :)
 
Utoljára szerkesztve:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent