• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bevezetve Támadásnál.. :)

DeletedUser

Vendég
Sziasztok :) Amikor támadni szoktunk mindig véletlenszerűen rakja a csapatainkat....
Szerintem jó lenne hogy ha előtte a támadás legelején mi tudnánk sorbarakni, hogy az első vonalon kockákon mi hol is legyen.. :) Mindig véletlenszerü pályákat ad és jó lenne h ha tudnánk igazodni hozzá... 1 csomószor volt olyan hogy nem tudtam kimenni a kardosaimmal az ijaszok miatt, és a kutya az ijászokat támadta pedig mert csak azokat érte el... :( És nagyon nem esett jol xd :)
 

DeletedUser17

Vendég
Üdv!
Támadáskor a csapatainkat nem véletlenszerűen állítja fel.
Sorrendben vannak, csak nem úgy, ahogy kijelölöd őket!
Ebből:
SgSYuY4.jpg

Ez lesz:
wfKNlrd.jpg

Nem tudom mennyire kivehető a képekből de a lényeg: az első hozzáadott egységed kerül középre. A második hozzáadott rögtön fölé. A harmadik pedig az első alá. A negyedik kerül legfelülre, míg az ötödik pedig legalulra. Ezek figyelembevételével tudod variálni az egységeid helyét. A harcban való sorrendjüket pedig az adott egység "Kezdeményezés" értéke adja. Minél nagyobb, annál hamarabb kerül sorra a csata során.

Ilyen információk birtokában már sokkal könnyebb a csatákat végigvinni. Tudom, hogy nem lehet tudni előre, hogy milyen helyszínt ad a gép, de ha egy beállítás nem jön össze, akkor még az első kardcsapás előtt visszavonulót kell fújni és lehet változtatni a sorrenden. Ha elkezdesz egy csatát és feladod, semmilyen hátrány nem ér. Viszont a helyszín mindig ugyanaz marad az adott csatatéren. Az nem fog változni később sem.
 

DeletedUser38

Vendég
Ez új információ volt - legalábbis nekem. Köszönöm az infót!
 

DeletedUser3

Vendég
Közvetett módon állítható, a fentebb leírt módon. :)
 
Fent