• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Tábor menü átalakítás

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 23 95,8%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 1 4,2%

  • Összes szavazó
    24
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

sejbi

Tag
A seregeim gyártása során, indítás előtt meg szoktam nézni, hogy melyiket is indítsam a kiképzésben.

tábor.jpg
Sokkal egyszerűbb lenne, ha az adott egység képére klikkelve a kiképzés fülre ugrana.
Jelenleg az információs gombra, vagy az egység képére klikkelve az adott egység tulajdonságai jelennek meg újabb ablakban.
Tehát funkcióvesztés nem történne, csak más kerülne a helyére, viszont egy (vagy több!) felesleges egérművelet elmaradhatna. Ha pl.: a kaszárnyából léptem be a Tábor fülbe, akkor ne kelljen innen kilépni és pl.: a Zsoldostábort megnyitni, ha Vadőrt szeretnék gyártani.
 
Teljesen jogos a felvetés. Jó pár klikkelés megspórolható lenne a kis átalakítással. Szerintem a megvalósítása sem túl bonyolult, és sokkal praktikusabb lenne. Teljes mértékben támogatom.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Lupuj

Erős harcos
A seregeim gyártása során, indítás előtt meg szoktam nézni, hogy melyiket is indítsam a kiképzésben.

2737 bővítmény megtekintése
Sokkal egyszerűbb lenne, ha az adott egység képére klikkelve a kiképzés fülre ugrana.
Jelenleg az információs gombra, vagy az egység képére klikkelve az adott egység tulajdonságai jelennek meg újabb ablakban.
Tehát funkcióvesztés nem történne, csak más kerülne a helyére, viszont egy (vagy több!) felesleges egérművelet elmaradhatna. Ha pl.: a kaszárnyából léptem be a Tábor fülbe, akkor ne kelljen innen kilépni és pl.: a Zsoldostábort megnyitni, ha Vadőrt szeretnék gyártani.

Szia!

Tehát az I-re kattintva kapnánk az információt az egységről, a többi terület (az egység képe) pedig az adott egység képzését hozná elő?
Mert csak így nem lenne funkcióvesztés.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Az ötlet továbbításra került fejlesztő csapatunk felé.

Amennyiben bármilyen más javaslatotok vagy ötletetek lenne, kérjük osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent