• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Szomszédi segítségnyújtás szétoszthatósága a kívánt épületekre

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 23 85,2%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 4 14,8%

  • Összes szavazó
    27
  • A szavazás lezárult .

Susanh

Erős harcos
Ha valaki szeretne szöszölni vele akkor nyugodtan, én biztos automatában használnám viszont kalandkor ha főépületre tenném a pacsikat hátha hamarabb összejönne a mára már oly nehezen megszerezhető tarisznya.szóval így támogatom.megy a szavazat is :)
 

Herannin

Erős harcos
Ha valaki szeretne szöszölni vele akkor nyugodtan, én biztos automatában használnám viszont kalandkor ha főépületre tenném a pacsikat hátha hamarabb összejönne a mára már oly nehezen megszerezhető tarisznya.szóval így támogatom.megy a szavazat is :)
Szerintem két fő előnye van. Az egyik fő előnye a pacsizás idejének kb felezése. Ha nem kell még felugró ablakokban válogatni, hanem játékosonként csak 1 kattintás, akkor az nagyon meggyorsítja a pacsizást, főleg akkor ha már ilyen 10-20 percig tartana. Ilyenkor, eventek alatt érdemes szomszédi pacsikat tartogatni arra az esetre ha a küldetés kér pacsit, vagy aranyat.

A másik fő előny emellett szerintem az, hogy a Jószomszédság tornyának manatermelés bónuszát sokkal egyszerűbb lenne kihasználni. Ugyanis a kultúrális épületeket olyan sorrendben ajánlja fel a jelenlegi rendszer a szomszédi segítségnyújtáskor, hogy azoknak milyen magas a kultúrális pont értékük. Viszont a manatermelő kultúrális épületek általában kevés kultúrát adnak (még a legtöbb lakosságadó kultúrális épületnél is kevesebbet), így nagyon nehezen kapnak pacsit. Szinte teljesen ki kell irtani a többi kultúrális épületet, hogy egyáltalán pacsit kapjanak.

Elég sok opció nyílna meg azok számára, akik szeretnék a szomszédi segítségnyújtás bónuszát többféle célból célzottan felhasználni.
 
Fent