• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Szomszédi segítség

Pluszs

Újonc
Amikor végig megyek Világtérkép->Tartományi áttekintő-> Szomszédi segítség elemein, ott megtalálom a "Nem szomszéd" testvériségi tagokat is (és persze segítek is nekik), de Linm és Zsold nem szerepel a listában. Ők miért nincsnek benne a listában, miért kell külön, a testvériségen keresztül segíteni nekik?
 

Mihaszna

Veterán
Szia, Pluszs.

A fent említett játékosokkal egy testvériségben vagy, tehát, ami a segítségnyújtást illeti, könnyű dolgod van. A Világtérképes dolog már egy kicsit érdekesebb. Rákerestem mind a két tagra, meglátogattam őket, s amikor a világtérképen szerettem volna megnézni az elhelyezkedésüket, a saját tartózkodási helyemre dobott a játék, tehát, ez a része valóban érdekes. Kipróbáltam 2 másik játékossal is - akiket ismerek -, őket viszont megtaláltam a térképen, a játék ő hozzájuk navigált. Én azt javasolnám, hogy nyiss egy jegyet a Support-on keresztül, hogy a csapat kitudja vizsgálni a dolgot és segíteni tudjon. :) (tényleg olyan, mintha a világtérképen nem léteznének)
 

Pluszs

Újonc
Hmm. Rutinos játékosnak talán érthető, de nekem nem, hogy mit jelent a "nyiss egy jegyet a Support-on keresztül". Az hol van? Mi tegyek pontosan?
 

Mihaszna

Veterán
Parancsolj, tessék: A Support támogatási és segítségnyújtási felülete. :) (a felhasználó név és a jelszó az adott városodra vonatkozik)
 

Zaron

Felderítő
Amikor végig megyek Világtérkép->Tartományi áttekintő-> Szomszédi segítség elemein, ott megtalálom a "Nem szomszéd" testvériségi tagokat is (és persze segítek is nekik), de Linm és Zsold nem szerepel a listában. Ők miért nincsnek benne a listában, miért kell külön, a testvériségen keresztül segíteni nekik?
A 2 csapattag nem aktív, már egy ideje nem játszik: Linm 2022. 10. 23., Zsold 2022. 08. 28. óta. Nem tűnt fel senkinek a testvériségben, hogy nem vesznek részt semmiben (bajnokság, látogatás...)?
 

Pluszs

Újonc
Helló Zaron!
OK! Nem aktív. De ettől miért nincs a listában, és miért van a testvériségben? Ha az egyikből "törlik", akkor a másikból miért nem?
 

Zaron

Felderítő
No meg még annyit, hogy akkor kinek segítek?
Helló Pluszs!
Pár hét után az inaktív játékosok eltűnnek a térképről ( Csilla sem aktív, utána nézhetsz az ElvenStats-on), a testvériségből nem törlődnek automatikusan, bármeddig ottmaradnának, nektek kell kirakni őket. (Gondolom, próbáltatok írni nekik, érdeklődni.) Segíteni tudsz akkor is, ha nem arany a kéz, amire pacsizol, akkor csak pénzt kapsz, és a 20 helyett 10 tapasztalati pontot, vagyis magadnak és a testvériségednek segítesz ilyenkor.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent