• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Szomszédi segítség jelzése a világtérképen

Corvo

Veterán
Egy korábbi felvetés volt, hogy ha sokat kereskedsz, az elfogadott ajánlatok miatt nem biztos hogy belefér minden szomszédi segítség az értesítés ablakba. Pl. erre lenne egy jó alternatíva, ha a térképen is látszana az aranypacsi.
Arra is lett már ötlet beadva, hogy a pacsizás és a piac legyen ketté szedve az értesítésekben.
 

DeletedUser3697

Vendég
Jó lenne ha világtérképen pld. város felett (vagy a játékos neve mellett) egy arany pacsi ikon jelezné, hogy melyik szomszédnak kell még viszonoznom a támogatást. (mint az értesítéseknél).

a pacsizás és a piac legyen ketté szedve az értesítésekben.

igen mit kettőt támogatom
 

DeletedUser2984

Vendég
De ahhoz minden látogatás után haza kell menni! Ha a térképen is látszana, akkor egyszerűbben viszonozni lehetne mindenkinek! :)
Én támogatom az ötletet!
így viszont a térképre kellene visszamenni minden látogatás után :) úgy lenne a legkényelmesebb szerintem,ha úgy mutatná a pacsikat,mint a klánban,hogy egyik helyről rögtön a másikra tudnánk ugrani :p
 

kaliban

Újonc
így viszont a térképre kellene visszamenni minden látogatás után :) úgy lenne a legkényelmesebb szerintem,ha úgy mutatná a pacsikat,mint a klánban,hogy egyik helyről rögtön a másikra tudnánk ugrani :p

A klán tagok látogatása a Testvériség menüből teljesen jól működik, nem kell a térképpel szöszölni. A szomszédok vissza pacsizását segítené, ha térképen szépen végig nézem a szomszédságot és ott láthatnám, hogy kinek jár még a pacsi.
 

GreenKnight

Veterán
A klán tagok látogatása a Testvériség menüből teljesen jól működik, nem kell a térképpel szöszölni. A szomszédok vissza pacsizását segítené, ha térképen szépen végig nézem a szomszédságot és ott láthatnám, hogy kinek jár még a pacsi.
Amíg a térképen a szomszédaid áttekinthetőek, addig lehet. Csakhogy nekem a 456 felderített tartománnyal egyszerűbb hazamenni és az értesítéseket megnyitni, mint a térképen bogarászni. Amúgy meg egy idő után fejből tudja az ember, hogy kiket kell végiglátogatni.
 

Old George

Újonc
a térképen meg nem aranykézzel jelölném a pacsizós várost hanem a zöld fű helyett valami más színnel az egész mezőt így látványosabb lenne és könnyebben meg lehetne találni.
 

DeletedUser183

Vendég
Ja és ezzel egyben megoldódna az a régi probléma is, amit már kértünk megoldani, hogy pacsizáskor jelezze ki, hogy mi mennyi kultúrát ad. Így viszont a "legjobbat" választja :)
 
Fent