• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Szmájli

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vicacica1

Erős harcos
Nagyon örülnék neki ha megoldható lenne a bevezetése,gondolom evvel nem vagyok egyedül...Nagy mértékben feldobná az egymás közti beszélgetéseket,hiszen rengeteg érzelmet lehet velük kifejezni...Kicsit javítaná ezt az amúgy is elavult chat-rendszert...És igen,tudom hogy már volt ez irányú kérés,de annak már közel egy éve...Merem remélni,azóta fejlődtünk már annyit hogy ez nem okoz problémát hiszen itt is van és ahogy látom nagy előszeretettel használja is a túlnyomó többség....Köszönöm szépen
 

Dizel1

Veterán
Ezt már az első felvetéskor is írtam. A szmájlit és cimboráit hagyjuk meg a fészbuknak! Örüljünk, hogy visszaharcoltuk a /who parancsot!
 

Vicacica1

Erős harcos
A szmájlit és cimboráit hagyjuk meg a fészbuknak!

Szmájli nem csak a fészbukon van hanem minden olyan oldalon ahol működik a chat...Kivéve itt,ez most már alap...Gondoltam hogy mi is fejlődhetnénk kicsit,eszembe sem jutott hogy egy ilyen kis dolog ekkora probléma egyes embereknek...:rolleyes:o_O:oops:
 

DeletedUser683

Vendég
Nem támogatom. Szerintem nem fontos, de legalábbis vannak sokkal fontosabb dolgok a játékban. :) Böngészős játék, minden egyes plusz betöltött elem a gépedet terheli, és ebben a játékban van bőven betöltenivaló. Menne a floodolás a sok láncba fűzött szmájli miatt. ;)
 

DeletedUser3

Vendég
Jó darabig biztosan nem lesznek szmájlik/emojik/bármi a chaten. Kívülről egyszerűenk tűnnek, viszont a háttérben sokkal több gondot okozhatnak egy jól megírt rendszerben is, egy ilyen chaten meg főleg. Be kell érni a régimódi " :) " formátummal.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent