• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Szabadon engedett egységfejlesztés

  • Témaindító DeletedUser4917
  • Kezdés ideje

DeletedUser4917

Vendég
Sziasztok , jó lenne ha 168 órán keresztül lenne hatása ennek a kultúrának . Mit gondoltok ?
 

Senta

Erős harcos
Kultúrának? ugorj neki újra inkább, ha már ötletelsz akkor miért nem vonod bele a hasonló "kultúrák" idejének a növelését is?
 

Mihaszna

Veterán
Nem vagyok benne biztos (nem látok bele senki fejébe), de szerintem nem a kultúrára gondolt, hanem az épületnek a hatására, ami 5 napig, azaz 120 órán át tart. Mondjuk azt pláne nem értem, (ha erre gondolt amire én), hogy mi értelme, mivel a Bajnokság nem egy egyhetes procedúra. De majd Ferenc részletezi, hogy valójában mit is szeretett volna. :)
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok , jó lenne ha 168 órán keresztül lenne hatása ennek a kultúrának . Mit gondoltok ?
Kedves @Ferenc99
Köszönjük szépen az ötleted, de mint fentebb is írták, a megnevezett Item főleg nem a kultúra funkciót tölti be. Mivel a Szabadon engedett egységfejlesztés a Bajnokságokban jelentős segítséget nyújt, így a "lejárati" ideje meg van határozva .Ez pedig 5nap. Erre a változtatásra nincs mód. Köszönjük megértésed.
 

DeletedUser4917

Vendég
Kultúrának? ugorj neki újra inkább, ha már ötletelsz akkor miért nem vonod bele a hasonló "kultúrák" idejének a növelését is?
Gondoltam rá , de mivel ez az ötlet nem elég világos mindenkinek ezért majd valaki leírja úgy .
 

DeletedUser4917

Vendég
Nem vagyok benne biztos (nem látok bele senki fejébe), de szerintem nem a kultúrára gondolt, hanem az épületnek a hatására, ami 5 napig, azaz 120 órán át tart. Mondjuk azt pláne nem értem, (ha erre gondolt amire én), hogy mi értelme, mivel a Bajnokság nem egy egyhetes procedúra. De majd Ferenc részletezi, hogy valójában mit is szeretett volna. :)
Részletezem , egy kis kitérő ( költői kérdés ) ha ez az épület csak kultúrát adna akkor érdekelne valakit ? Arról meg nem én tehetek , hogy kultúra mert nyilván a kultúrépületek hatása örökös mármint lényegüket tekintve .
DE ennek az épületnek van egy másik hatása is és arra gondoltam , hogy lehetne növelni 168 órára ( nos ez a része ad választ a kérdésedre a többi csak az akadékoskodóknak szól )
Vasárnap délelőtt a tartományokban venném harci hasznát aztán délutántól a toronyban és egészen szombat este tízig a bajnokiban is .
Amúgy megértem , hogy nem lehet változtatni azon az 5 napon , minek 7 nap lehetetlenség megoldani , igaz ?
 
Fent