• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bevezetve Szükséges nyersanyagok szembetűnőbb jelölése!

  • Témaindító DeletedUser12
  • Kezdés ideje

DeletedUser12

Vendég
Üdv!

Nekem olyan ötletem lenne, hogy jó lenne ha a kutatásnál, építkezésnél és épületek fejlesztésnél ki lenne emelve, hogy a szükséges anyagok közül még mi az ami nem áll rendelkezésre. Jelenleg is van jelölve, mert ami hiányzik, az nem fekete, hanem piros. De ha még meg is lennének vastagítva a számok, akkor még szembetűnőbb lenne és nem kellene keresgélni, hogy mi miatt nem tudom elindítani a fejlesztést, vagy miért nem tudom befejezni a kutatást, amikor az utolsó KP-t is betettem a helyére.

Speciel én nagy felbontású monitort használok és ennek megfelelően a kép felbontása is igen nagy, így nagyon kicsi a különbség a fekete és a vérvörös szín között, amikor egy-egy számról van szó.

Igazából az is megoldás lehetne, ha mondjuk még feltűnőbb színnel lenne jelölve a hiány, vagy ha csak világos szürkévé válna. A lényeg, hogy jobban látszódjon, mint ahogyan most látszik.

Remélem ezzel a véleménnyel nem csak én vagyok így! :-D

Köszönettel:
Sam
 

DeletedUser104

Vendég
Szerintem ez a szövegezési hibákba, vagy a bug bejelentésbe mehetne mert ez fejlesztési hiányosság ha nagy felbontáson nem lehet azt vagy úgy látni mint kisebb felbontáson.
Valószínű a játéknak van egy max felbontása ami után már torzít, ha így van akkor ezt kell állítani, de gondolom a fejlesztők beállítottak egy értéket, ha valaki gyengébb gépről vagy lassabb nettről játszik az is tudjon vele foglalkozni.
Szerintem a vastagabb számok nem segítenének, nem lenne annyira feltűnő, esetleg erre lehetne segítség képen egy nagyító vagy valami hasonló megoldás.
 

Vanek

Veterán
Szerintem viszont ez jó helyen van itt, és jogosnak is érzem. Hiszen jelezve van a hiányosság, és ha nézed, akkor látható is; de tényleg jobb lenne egy kicsit ráerősíteni erre a 'fícsör'-re, mert akár egy pl. naposabb szobában az árnyalatok közti különbség már nem jön annyira jól ki. És egy vastagítás, vagy akár egy másik szín használata (akár a háttérben is; ahol az előtérben lévő piros jobban kiemelkedhetne) ezt meg tudná oldani.
 
Fent