• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Szép pillanatok

Gyikoc

Újonc
Nem tudom, hogy ez mennyire illik ide, a moderátorok majd úgy is eldöntik.

Ide kerülhetnek a szép, érdekes vagy éppen furcsa pillanatok.
elvenar_www.kepfeltoltes.hu_.png
 

DeletedUser256

Vendég
Nekem volt, hogy a muhely 840 kristalyt termelt:):):)
Csak nem azt adta:(
 

DeletedUser

Vendég
A legjobb üzletem eddig...

Egyik játékostársunk annyira nem figyelt a piacon, hogy a következő ügyleteket rakta ki.

Kért 300 deszkát 100 kristály ellenében. Ez, ugye, háromcsillagos tétel. Mindezt háromszor tette ki. Az ilyen tételeket mindig elfogadom, mert szeretek kevesebbet fizetni, még akkor is, ha nincs rá szükségem. :D :D :D
Majd tovább görgetve látom, hogy ugyan ez a játékostársunk 100 varázsport kért 300 kristály ellenében.
Hát nem volt szívem kihagyni ezt az ajánlatot és rögtön vissza is adtam Neki azt a 300 kristályt, amit alig három másodperccel korábban vettem tőle. Így lett 100 varázsporom, amiért 900 deszkával fizettem 1600 helyett.
Szeretem! :D :D
 

DeletedUser

Vendég
Nincs abban semmi rossz, ha az elfeknek megtetszett az emberi építészeti stílus :D
 

DeletedUser

Vendég
Még hogy nem lehet főépület nélkül élni ...

lolóka.jpg
 

DeletedUser256

Vendég
Nincs abban semmi rossz, ha az elfeknek megtetszett az emberi építészeti stílus :D
Mellesleg "ezen csodás kultúra-ötvöződésben" [:D] kifejlesztették az emeletes városokat, és így lényegesen több helyet lehet megtakarítani :D
 
Fent