• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva sok a kattintás

  • Témaindító DeletedUser944
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser944

Vendég
Én ilyet távolról sem mondtam. De hozzászokni a kattintások mennyiségéhez mindenképp érdemes ;)
Már lassan másfél éve kattintgatok. És nem szoktam hozzá. Ráadásul a városom és a játék fejlődésével a kattingatások száma is egyre nő
 

Aglarnis

Tapasztalt építő
Mondjuk egy olyan gyorsbillentyű jó lenne, amire rákattintva mindegyik szomszédomat meglátogatom és a kért épületet segítem. :D Jajj de jó is lenne... :rolleyes:
Volt már hasonló javaslat amivel nem igazán történt semmi...de ha a FoE-n meg lehetett oldani talán itt is könnyebbséget jelenthetne az automata támogatás, ami távolról sem jelentené azt, hogy soha nem lépnénk be a városba...legalább is nálam nem.
Ha nincs elég időm én csak olyan szomszédokat látogatok meg akik jönnek is hozzám naponta...vagyis max. 15-öt...
Most 360 tartománynál tartok, plusz a még le nem tárgyalt 4 db.
A többieknek is biztos jól jönne némi támogatás... feltéve, hogy játszanak...
A kicsikről nem is beszélve, hisz nekik létszükséglet minden arany és kalapács...
(meg néha segítség a piacon...de ez már tényleg nem ide tartozik....)

Pontosabban a gépeden az előzmények törlésére gondoltam. :)

Nálam a takarítás működik...:eek::)... sőt, a város grafikájának alacsonyra állítása is jó ötlet, a legnagyobb városokat is hamar betölti....
 

bere007

Veterán
Városba való belépéskor megkérdezhetné: biztosan be szeretnél ide menni?
Segítségnyújtásnál megkérdezhetné: biztosan azt az épületet szeretné támogatni?
Harcban megkérdezhetné: biztos, hogy oda szeretnél lépni?
Termelés indításnál megkérdezhetné: biztosan azt szeretnéd gyártani?
Építéskor megkérdezhetné: biztosan azt és oda szeretnéd tenni?
Áthelyezéskor megkérdezhetné: biztosan oda szeretnéd tenni?

Folytassam még? :D :D
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser997

Vendég
anno, mikor rájöttem, hogy a termést be tudom gyűjteni egyetlen mozdulattal mindenhonnan, már elégedett voltam. mondjuk a szomszédolós gomb nagyon jól jönne, mert csak az több, mint egy óra, mire mindenkin végigmegyek. tudom, szupergyors gép kéne, de még nincs. szóval, aki nem a NASA -tól veszi a gépét, annak kínszenvedés.
engem inkább a belépés zavar. mi a fenének kell ilyen tortúra, hogy bejussak? név, jelszó megjegyezve, rákattint, betölt. nem lenne jobb?
 

DeletedUser997

Vendég
itt valami félreértés van. nálam is meg van jegyezve a jelszó. csak a hosszú tortúra, amit nem szeretek. könyvjelzősávon katt, betölt. Arendyll katt, tölt. nincs is másik világ nálunk! félpucér nőci, még mindig tölt, és csak ekkor jön be a város.
de azt mondom, hogy ez legyen mindenki legnagyobb problémája Elvenarban! :)
 

DeletedUser3

Vendég
Itt is sikerült eltérni a témától.
De hogy az eredeti ötletre is legyen válasz: Nem, nem lehet. Így is sokan panaszkodnak, hogy sikerült eladniuk X és Y épületüket, tök véletlenül 3 kattintásból, hát akkor még mi lenne ha ennyi se lenne... Szóval nem, kellenek a megerősítő kattintások, mind rendszeroldalról, mind a félrenyomások miatt.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent