• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva sok a kattintás

  • Témaindító DeletedUser944
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser944

Vendég
Nem tudom, hogy volt-e már róla szó, de marha sokat kell kattintani. Nem lehetne ezt valahogy leegyszerűsíteni? Muszáj például a 'nagyszerű' gomb?
 

DeletedUser240

Vendég
Egy helyváltoztatásra képtelen élőlényből kimettszett forgástest szintjére?:p De. Biztosan lehetne, de szerinted azt mennyien szeretnék?
Mi az a nagyszerű gomb? o_O

Szerintem mondj példákat, hogyan képzeled, aztán majd megmondják, lehetséges-e? :)
 

bere007

Veterán
Persze. :eek: Azután meg osromolnád itt a modikat, hogy nincs mivel kitölteni a játékidőt. Chö, chö, chö...:D

Tudnék találni jobb elfoglaltságot is. :p :D Nem reklamálnék, ha a látogatásokat letudnám 1 max 2 kattintásból, ha esetleg megerősítést is kérne majd. :D

-Biztosan kívánja egyszerre meglátogatni az összes csapattársát és szomszédját?
-Háthogyafenébene. :D

És ez nem off, mivel a kattintások csökkentése lett felturbózva. :D
 

DeletedUser944

Vendég
Egyetlen pacsi 8 kattintásba került. Most számoltam meg. Ha nem kapok ajándékot, akkor az hat. Ha végiglátogatok mindenkit, akkor az naponta 3-400 kattintás. És akkor a csatákról, kereskedelemről nem is beszéltünk. Egyetlen csata vagy 10-12 kattintás és ugye területenként van nyolc. Tehát egyetlen tartomány teljesítése 100 kattintás körül van
 

DeletedUser944

Vendég
És még azt is hozzátehetjük, hogy az oldalbetöltés nem túl gyors, akkor minden egyes városbetöltés belekerül 2-10 másodpercbe, ami 40-50 városnál már elég idegesítő tud lenni. És ugye nekem sokkal több van. Szóval a rengeteg kattintgatás, és oldalbetöltés marha sok idő.
 

DeletedUser1262

Vendég
Próbáld meg a város grafikai minőségét alacsonyra tenni.
 

DeletedUser944

Vendég
Ha úgy érzed, ez a kattintás túl sok, akkor lehetséges, hogy nem passzoltok össze a játékkal, mert ez egy ilyen kattintós, időigényes, sok jelenlétet honoráló koncepciójú játék.

A betöltési sebesség valóban nem a legacélosabb, de hát azzal nagyon nincs mit tenni a flash alap miatt, evvan
szóval akkor azt mondod, hogy abba kéne hagynom?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent