• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Javítva Settlements = Negyedek?

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek

Veterán
Drága Vanek! :)

Szóval, szeretnék Veled megosztani két képecskét, ahol bekarikáztam a Törp fejeket, az általad eredetinek vélt Főépületen....
[...]
Szóval, nézd meg még egyszer, azokat a szépen ívelt tetőket....
Csak úgy csattognak, a harcsa bajuszok, Rózsa (Rúzsa) Sándor is, megirigyelné őket... :p :D

Sorry, nem bántásból volt...., hisz tudod... ;)

Nem mondtam, hogy eredeti, csak hogy "szépen megmaradtak az elfes jegyek (például az ívelt boltozatok)". Ettől függetlenül egyáltalán nem tűnt fel, hogy ott van az a két fej. Ennyire kinagyítva, direkt megmutatva már igen; de egyébként nálam elsikkadt volna (mert nem az a hangsúlyos). Igaz, én nem is keresgéltem, csak ránéztem - és mivel beleolvadt a környezetbe, így nem tűnt fel. Ellenben ahogy írtam, van pár olyan épület, ahol viszont tényleg túl látványos a törpe befolyás (ahogy le is írtam, hogy melyikek); de már kaptunk egy hivatalos állásfoglalást, hogy miért. :)

Ez szerintem azert is lenne jo, mert a torpok epiteszete is csak 'vendegeskedik', mivel a torp+elf utan mas nep+elf lesz, ugyhogy ha fejleszted tovabb az epuleteket, a torp stilus eltunik...

Szerintem nem tűnik el, csak tovább alakul. Persze a törpe fejek vélhetően lecserélődnek a következő fajok általiakra ( :) ), de attól ez a jelenlegi stílust nem felváltja az új, hanem pár jegye beleolvad a jelenlegibe (ahogy most is megtörtént).

Ui.: a 'Vendégek' tőlem is jöhet. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser256

Vendég
Kosz a velemennyilvanitast, Vanek;) Es orulok, hogy sokaknak tetszik az otletem:)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent