• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

segitséget szeretnék kérni...

  • Témaindító DeletedUser2176
  • Kezdés ideje

DeletedUser4106

Vendég
Sziasztok! A kutatásban kikutattam egy város bővítést, nem volt elég árum, így mégt 306 gyémántot is fizettem, de nem jelenik meg a tartomány bővítés lehetősége az Épületeknél! Frissítettem, akkor sem jelent meg. Remélem nem veszett el a gyémánt?! :( Köszönöm, ha tudtok segíteni!♥
 

DeletedUser3108

Vendég
Sziasztok! A kutatásban kikutattam egy város bővítést, nem volt elég árum, így mégt 306 gyémántot is fizettem, de nem jelenik meg a tartomány bővítés lehetősége az Épületeknél! Frissítettem, akkor sem jelent meg. Remélem nem veszett el a gyémánt?! :( Köszönöm, ha tudtok segíteni!♥
Szia,
Van elég aranyad a bővítés letételéhez?
Mert ha nem, akkor úgy tűnik, mintha nem lenne, de ha fölé viszed az egeret, látszik, hogy van elérhető bővítés. :)
 

DeletedUser

Vendég
Itt a fórumon a főoldalon az új bejegyzések alatt másnak is 4-ről egyre fogyott a megjelenített témák száma?
 

DeletedUser4617

Vendég
Sziasztok! A Kristály Világítótorony elf ősi csodánál mit jelent az pontosan, "segítőládánkénti jutalom +300"?
 
Fent