• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

segitséget szeretnék kérni...

  • Témaindító DeletedUser2176
  • Kezdés ideje

DeletedUser2176

Vendég
mi van olyankor ha lefagy az egyik alapfeladat teljesito szint,,, azt irja legyen a legjobb selyem manofakturad,, de nekem az mar kesz.. már reg tulvagyok azon,, es akkor se fogadja el es nem ad ujat,, mar 2 hete...,, köszi...
 

DeletedUser2176

Vendég
mi van olyankor ha lefagy az egyik alapfeladat teljesito szint,,, azt irja legyen a legjobb selyem manofakturad,, de nekem az mar kesz.. már reg tulvagyok azon,, es akkor se fogadja el es nem ad ujat,, mar 2 hete...,, köszi...
 

DeletedUser2176

Vendég
de en arrol beszelek amikor ott oldalt a bacsikak kijonnek es adjak a feladatot,, ugy mint most hogy megy a verseny 4 van,, de alapbol csak 2,, es az egyik az mindig körbe körbe majdnem ugyan azt kéri a masik meg mindig mast,... es az a masik fagyott le,, elfogadta a legjobb kristaly manofakturat,,, meg a tekercs et is,, de a selyem manufakturat amit ujbol feladatnak adott es teljesitettem,, nem reagal,, ra ,,pedig kesz a feladat,, sot tovabb mentem mar lassan az elixirnmanufakturat teljesitem.. lehet hogy en nem ertek hozza de eddig mindig tovabb tudtam haladni,, most meg nem
 

DeletedUser3108

Vendég
Értettem problémádat eddig is...
Kikutattad már az 5. fejezetben a legjobb selyem-manufaktúrákat?
Lehet, hogy igen, ezt nem tudom, viszont a selyem-manufaktúráid 6. szinten vannak, nem pedig 8.-on, és amint írod, az a feladat, hogy LEGYEN (ne pedig kutasd ki) legjobb selyem-manufaktúrád...
Valószínű, hogy fejleszteni kell a manukat 8-as szintre.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1637

Vendég
Kedves @Agata !
Ha a küldetés azt kéri, hogy legyen Legjobb selyemmanufaktúrád, akkor valóban fejlesztened kell, ahogyan @Rekadora írta. Ha nem, akkor kérlek nyiss egy support jegyet erre, és utánanézünk a dolognak. ;)
 

ZoltanZsolt

Újonc
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Testvériségemben szeretnék megadni egy külső forrásra utaló linket,amely által megmutathatom nekik a fényképeim. Hogyan tudnék megosztani linket,h. az másolható vagy kattintható legyen? Köszönöm,ha segít valaki! Üdv! Zoli
 

DeletedUser

Vendég
Hogyan tudnék megosztani linket,h. az másolható vagy kattintható legyen?
Szia!
Elvenarban a chaten és levélben a következő módon lehet másolni:
Kérdéses szövegre (linkre) bal egérgombbal, majd jobbal nyomni. Felugró menüből a settings/beállításokat kiválasztani. Megjelenő ablakot (display fül legyen látható) bezárni x-szel vagy close/bezárással (nekem többször is rá kell nyomnom időnként), és így kijelölődik a szöveg, amit a szokásos módon lehet másolni.
 

DeletedUser2607

Vendég
Sziasztok! A Főnix-kultuszos játékban tegnap óta csak a napi feladatok jelennek meg (amikor csak egyet csinálhatsz 1 nap csak) a másik már nem , viszont így nem tudnám tutira megszerezni az aktuális nagydíjat vagy akár a napi díjat.
Miért van ez?
 

DeletedUser1447

Vendég
Sziasztok ! Volna 1 kérdésem, a varázslatos lakóépülethez hol lehet tervrajzot szerezni ? Ha találok tervrajzot akkor is csak gyémántért lehet fejleszteni ?
Válaszokat előre is köszönöm :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Próbáltam az új szerver testvériség tagokat keres oldalára beírni de nem adja be az ablakot, hiába kattintok az új feliratra... miért nem tudok írni bele? Csak a meglévő bejegyzéseket mutatja meg, de nem kapom meg azt a felületet, ahová a szöveget beírhatom.
Köszönöm a segítséget!
mimo
 

DeletedUser4144

Vendég
Sziasztook!

Volna egy kis problémám. Mivel zöldfülű vagyok és még nem nagyon találkoztam ilyennel, kénytelen voltam ide is és a testvériségembe is bekérdezni a problémámról.
Már lassan egy hete szenvedek azzal, hogy új épületeket szeretnék építeni a városomba. Az épület építés (épületek) opcióra kattintok, kiválasztom a nekem megfelelő épületet, de nem lehet azt megépíteni. Ez az épület pedig egy kultúrát adó épület volna. Az épület ikonjára nagybetűvel "nincs nyersanyag" felirat van írva, ami azért érthetetlen számomra, mert nem igaz. Embereim elérhetőek, lakosom van, pénzem van, alapanyagom van - de még ha márvány, deszka esetleg vas kellene, még az is van szép számmal.. A kultúrám -88on stagnál napok óta.
Ez a szám úgy keletkezett, hogy egy meglévő (repülő hajó) kulturális épületet szerettem volna kiszedni, majd egy újat (suttogó fák erdeje) szerettem volna a helyére építeni. Ez a manőver addig volt sikeres, amíg felszedtem az épületet, ám lerakni nem tudtam. Kultúrát adó utat sem tudok lerakni, sem egy jelzőtáblát, konkrétan nem tudok semmit sem csinálni fent.. Ennek mi lehet az oka? (képen csatoltam azt a feliratot)
kép-1
kép-2
Köszönöm szépen a segítségeteket!
 

Corvo

Veterán
  • Sziasztook!

    Volna egy kis problémám. Mivel zöldfülű vagyok és még nem nagyon találkoztam ilyennel, kénytelen voltam ide is és a testvériségembe is bekérdezni a problémámról.
    Már lassan egy hete szenvedek azzal, hogy új épületeket szeretnék építeni a városomba. Az épület építés (épületek) opcióra kattintok, kiválasztom a nekem megfelelő épületet, de nem lehet azt megépíteni. Ez az épület pedig egy kultúrát adó épület volna. Az épület ikonjára nagybetűvel "nincs nyersanyag" felirat van írva, ami azért érthetetlen számomra, mert nem igaz. Embereim elérhetőek, lakosom van, pénzem van, alapanyagom van - de még ha márvány, deszka esetleg vas kellene, még az is van szép számmal.. A kultúrám -88on stagnál napok óta.
    Ez a szám úgy keletkezett, hogy egy meglévő (repülő hajó) kulturális épületet szerettem volna kiszedni, majd egy újat (suttogó fák erdeje) szerettem volna a helyére építeni. Ez a manőver addig volt sikeres, amíg felszedtem az épületet, ám lerakni nem tudtam. Kultúrát adó utat sem tudok lerakni, sem egy jelzőtáblát, konkrétan nem tudok semmit sem csinálni fent.. Ennek mi lehet az oka? (képen csatoltam azt a feliratot)
    kép-1
    kép-2
    Köszönöm szépen a segítségeteket!
 
Fent