• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Segítségnyujtás.

  • Témaindító Deleted User - 197658
  • Kezdés ideje

Deleted User - 197658

Vendég
Runák cseréje vagy adása másoknak fejlesztésekhez. Raktárban lévő épületek cseréje vagy adása másoknak.
 

Deleted User - 204368

Vendég
már volt párszor 5letnek de elég rossz öszeségét nézve. mikor vkinek van sok városa tud magával kereskedni így az értékesebb épületekkel szépen tudja boostolni a "fő"városát. rúnákkal hasonló a helyzet
 

DeletedUser5984

Vendég
Jó lenne inkább egy körüzenet funkció. Mondjuk nekem 1 rúna hiányzik a Katonai Monostor-hoz, tudnék érdeklődni hogy valakinél van e és tud e adni, vagyis engedné hogy tegyek TP-t a csodába. Így nem volna "trollkodás". :) De ez technikailag kivitelezhetetlen, mert folyton változik a felfedezett játékosok köre. Jobbára bővül, de sokan abba is hagyják, ezért csak pénzérme van a tartományon. :(
 

DeletedUser5984

Vendég
Az ötlethez kapcsolódva, megint visszaköszön a Foe városrendezője. Egyszer már említettem hogy nem volna jó áthozni ide. Mesevilágba a mérnöki precizítással összarakott, szétszedett és megint visszarakott városokat. . Itt pont erre való a teleportbűbáj, amire nekem is felhívták a figyelmemet. :)
 

Deleted User - 197658

Vendég
Nekem van több olyan épületem amít nem fogok lerakni és ezeket elcserélném vagy oda alyándékoznám.
Ugyan ez van néhány ereklyével amivel mások fejleszthetnének.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Runák cseréje vagy adása másoknak fejlesztésekhez. Raktárban lévő épületek cseréje vagy adása másoknak.
Kedves @Gobolyos Bela
Köszönjük szépen az ötleted, de a Rúnák cseréje, eladása nagyon leegyszerűsítené a játék menetét. A Rúnák a Csodák minden ötödik szintjénél újra kellenek a Rúna körben, hiszen csak így lehet újra fejleszteni az adott csodát. A Raktárban lévő épületeket Te szerezted, ami nem tetszik el lehet adni, bűbájtöredéknek, de lehet fog kelleni a városodba, hiszen az eventek alatt megszerzett Itemeket fejleszteni is lehet Királyi Restaurációval.
Köszönöm megértésed.
 
Fent