• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

segítség

Picur-cic

Újonc
Segítséget kérnék! Sajnos véletlenül kitöröltem a D111 Időugrás ősi csodámat (amit nem kis munkával fejlesztettem ). Visszakaphatnám-e? (Írtam levelet is, nem tudom melyik jut célba.) Köszönöm a választ!
 

Laci0212

Erős harcos
Segítséget kérnék! Sajnos véletlenül kitöröltem a D111 Időugrás ősi csodámat (amit nem kis munkával fejlesztettem ). Visszakaphatnám-e? (Írtam levelet is, nem tudom melyik jut célba.) Köszönöm a választ!
Szia
Ha szerencséd van,a support esetleg vissza tudja adni.Voltak akik kaptak már így vissza épületet.
 

MesterAlma13

Erős harcos
én nemrég teló belassulás miatt eladtam véletlenül egy tekercsmanufaktúrát (csak...) de lehetett volna más is, úgyhogy ha a support támogatja az ilyen jellegű helyreállítást, azt csak díjazni tudom, mert néha elkél - persze ne legyen rá sokaknak szüksége
 

Ferenc99

Erős harcos
Segítséget kérnék! Sajnos véletlenül kitöröltem a D111 Időugrás ősi csodámat (amit nem kis munkával fejlesztettem ). Visszakaphatnám-e? (Írtam levelet is, nem tudom melyik jut célba.) Köszönöm a választ!
Szia ! Na mi a helyzet visszakaptad , mert ha nem akkor építsd meg újra és segítek néhány szintet feljebb húzni .
 
Fent