• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

sayen

DeletedUser244

Vendég
Sziasztok,
Sayenita vagyok Budapestről. Igazából ez a nick egy másik interkontinentális játékból maradt rajtam. :p Sayen-t szerettem volna ott, de az már foglalt volt. Egy indián női név. Szeretek az indiánokról olvasni, közel érzem a kultúrájukat magamhoz. Nem volt kérdés az Elf tábor! :p Természetközeli ember vagyok én is. Bár.. igen.. mondja egy városi lakos. De igazából sosem leszek budapesti, egy kis borsodi faluban nőttem fel. Hegyek, völgyek, folyók, vadvirágok között. Az volt az igazi. Boldog gyerekkor! :D Ez a játék azért fogott meg, mert jó dolgos ember lévén, nem mindig van időm itt ülni, és imádom, hogy nem rabolnak szét, ha nem lépek fel kb.. 10 percenként. Remélem ezen nem is fognak változtatni, mert akkor azt hiszem ennyi volt a játékbeli pályafutásom. Amit sajnálnék, mert nagyon megfogott a játék grafikája és nyugodtsága is. :)
Nagyon jó játékot kívánok mindenkinek! ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent