• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva saját ősi csodák áttekinthetősége

Támogatod a javaslatot?

  • Nem támogatom

    Szavazatok: 2 7,7%
  • Támogatom

    Szavazatok: 24 92,3%

  • Összes szavazó
    26
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Sziasztok.
Egyszerű kérésem , gondolatom lenne. Szeretném, ha az ősi csodák pacsis füle, aktív lenne a saját csodáim irányába is, (a testvériség oldalon, vagy extra fül az alsó csodamezőben), megnyílna, ugyan úgy mint a látogatós csodáknál. Így könnyebben át tudnám tekinteni, hogy melyik csodám hol tart, onnan kezelve a csodáim állapotát. Nem az építésre gondolok, csak kizárólag a Tp-s pontok elhelyezésére. Köszönöm . RS
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok.
Egyszerű kérésem , gondolatom lenne. Szeretném, ha az ősi csodák pacsis füle, aktív lenne a saját csodáim irányába is, (a testvériség oldalon, vagy extra fül az alsó csodamezőben), megnyílna, ugyan úgy mint a látogatós csodáknál. Így könnyebben át tudnám tekinteni, hogy melyik csodám hol tart, onnan kezelve a csodáim állapotát. Nem az építésre gondolok, csak kizárólag a Tp-s pontok elhelyezésére. Köszönöm . RS

Az általad említett ötletet a legegyszerűbben (szerintem :rolleyes: ) úgy lehetne kivitelezni, (s mutatom képen is), hogy a saját nevünk mellett is megjelenne a Csoda ikon, mint a testvérek esetében. Az ötlet amúgy nem lenne rossz, főleg azoknak, akik nagyon sok csodával rendelkeznek.

Én azt mondom, hogy támogatom. :) De egy fecske nem csinál nyarat. :)

777.jpg
 

ElfAndie

Elf kid
Nekem ugyan még nincs csodám, viszont majd lesz, és lesz majd egyszer több, sőt, sok is. Örülnék neki, ha átláthatóak lennének és egyszerű lenne a menedzselésük. Én is támogatom a javaslatot. :)
 

Erica

Veterán
Sziasztok.
Egyszerű kérésem , gondolatom lenne. Szeretném, ha az ősi csodák pacsis füle, aktív lenne a saját csodáim irányába is, (a testvériség oldalon, vagy extra fül az alsó csodamezőben), megnyílna, ugyan úgy mint a látogatós csodáknál. Így könnyebben át tudnám tekinteni, hogy melyik csodám hol tart, onnan kezelve a csodáim állapotát. Nem az építésre gondolok, csak kizárólag a Tp-s pontok elhelyezésére. Köszönöm . RS
Szió.
Szóval, erre már ott van a -szivecske- ,kedvenc fejleszteni kívánt csoda opció. Mellesleg jobb ,célszerűbb csak egy csodába pakolni, hiszen ha szanaszét szórjuk a Tudáspontokat, sok esetben csak állnak a csodákban. A kedvenc-szivecske-jellel ellátott csoda hamarabban is töltődik, és a Testvériség tagjai is erre figyelnek. Azért nem támogatom ezt a lehetőséget, mert már így is sok-sok jelek vannak ott ahol erre már szükség van.
Legyen szép napotok!
 

ElfAndie

Elf kid
Szió.
Szóval, erre már ott van a -szivecske- ,kedvenc fejleszteni kívánt csoda opció. Mellesleg jobb ,célszerűbb csak egy csodába pakolni, hiszen ha szanaszét szórjuk a Tudáspontokat, sok esetben csak állnak a csodákban. A kedvenc-szivecske-jellel ellátott csoda hamarabban is töltődik, és a Testvériség tagjai is erre figyelnek. Azért nem támogatom ezt a lehetőséget, mert már így is sok-sok jelek vannak ott ahol erre már szükség van.
Legyen szép napotok!
Nem jelre gondolt, hanem egy funkciógombra, amin át látja a saját csodáit. Úgy, ahogy mi is látjuk más játékoséit.
 

Erica

Veterán
Nem jelre gondolt, hanem egy funkciógombra, amin át látja a saját csodáit. Úgy, ahogy mi is látjuk más játékoséit.
Igen tudom, de akkor korrigálom....Funkciósgombok is elegen vannak a csodáknál, és a jelek is. Minden szépen áttekinthető.;)
 

ElfAndie

Elf kid
Igen tudom, de akkor korrigálom....Funkciósgombok is elégen vannak a csodáknál, és a jelek is. Minden szépen áttekinthető.;)
Az is látszik, hogy melyik csodáddal éppen hol tartasz? Nyomon lehet követni kényelmesen? (Még nem tudom, ezért kérdezem. :) )
 

Erica

Veterán
Az is látszik, hogy melyik csodáddal éppen hol tartasz? Nyomon lehet követni kényelmesen? (Még nem tudom, ezért kérdezem. :) )
Természetesen. A Rúnakör megmutatja, mennyi Rúnád van, melyik csodád van lerakva és melyik szintre van építve. Lerakott csodákra kattanva pedig megmutatja, mennyi Tudáspontot fektetett bele egy játékos, vagy a tulajdonos, melyik szinten jár, és a csoda tulajdonságait.
 

ElfAndie

Elf kid
Természetesen. A Rúnakör megmutatja, mennyi Rúnád van, melyik csodád van lerakva és melyik szintre van építve. Lerakott csodákra kattanva pedig megmutatja, mennyi Tudáspontot fektetett bele egy játékos, vagy a tulajdonos, melyik szinten jár, és a csoda tulajdonságait.
Értem, köszi. Nemsokára én is tudni fogom, amiről most beszélsz, egyelőre még nem tartok ott. :)
 

Mihaszna

Veterán
A Rúnakör megmutatja, mennyi Rúnád van, melyik csodád van lerakva és melyik szintre van építve. Lerakott csodákra kattanva pedig megmutatja, mennyi Tudáspontot fektetett bele egy játékos, vagy a tulajdonos, melyik szinten jár, és a csoda tulajdonságait.

erseres arra gondolt, hogy ha például a Csodának az ikonja a TE neved mellett is megjelenne és ugyan úgy funkcionálna, mint a Testvérek esetében, akkor könnyebben átláthatóvá tenné a Csodákat és az aktuális pont státuszukat.

Így néz ki jelenleg. Ha a Ranglista pontszám mellett lévő üres részbe megkapnám én is azt a funkciót ami a többieknél van, akkor
444.jpg

Kapnák egy ilyen képet, és ugyan úgy tudnám kezelni, mint a testvérek esetében.

445.jpg
 

Siorna

Veterán
Nekem tetszik az ötlet. Akár a rúnakör helyett is - ez a megoldás ugyanis jobban használható, jobban áttekinthető, mint az.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

DavidofBerg

Felderítő
Támogatom. Bár konkrétan nekem pont a hiánya ad segítséget pár dologban, ill. van egy rendszerem, ami alapján tudom a csodáimat kontrollálni minden tekintetben. Viszont tény, h gyorsabbá teheti a játékot :)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Az ötlet továbbításra került fejlesztő csapatunk felé.

Amennyiben bármilyen más javaslatotok vagy ötletetek lenne, kérjük osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent