• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bevezetve Restaurációt a barkácsolható nyersanyagok közé

Csillagos

Tapasztalt építő
A címsorban az áruk mellett a portálprofit jel alatt találhatók a nyersanyagok, ami jelentősen megkönnyíti annak áttekintését, hogy miből mennyink van, de nincs a barkácsolható nyersanyagok között feltüntetve a királyi restauráció darabszáma. Javaslom ennek beemelését, hadd ne kelljen kutakodni, mennyi is van belőle. Vélemény?
 

Wiccara

Veterán
Miután a vendég nyersanyagos oszlop 14 sor, simán lehet hosszabb a barkácsolhatós rész, a hely megvan hozzá.
Megszoktam a raktárból nézegetni, ha nagy ritkán kell; de értem a logikát, és ha igény van rá, támogatom.
 

Deleted User - 373998

Vendég
A címsorban az áruk mellett a portálprofit jel alatt találhatók a nyersanyagok, ami jelentősen megkönnyíti annak áttekintését, hogy miből mennyink van, de nincs a barkácsolható nyersanyagok között feltüntetve a királyi restauráció darabszáma. Javaslom ennek beemelését, hadd ne kelljen kutakodni, mennyi is van belőle. Vélemény?
Szia!
Mivel a Királyi Restauráció egy áldás, így az áldások közti sorban van a helye. Bármikor meg lehet nézni, kinek mennyi van a Raktárban az Áldások közt.
Köszönöm a megértésed.
További kellemes játékot kívánunk!
 

Csillagos

Tapasztalt építő
Szia!
Mivel a Királyi Restauráció egy áldás, így az áldások közti sorban van a helye. Bármikor meg lehet nézni, kinek mennyi van a Raktárban az Áldások közt.
Köszönöm a megértésed.
További kellemes játékot kívánunk!
persze, meg lehet nézni, ahogy a többit is meg lehet nézni máshol is. Például nekem a raktárban a 7 oldalból a 6. oldalon van, tehát katt. raktár, katt a legvége, katt eggyel vissza - ehhez képest ráállnék a főoldalon a portálprofit jelre a fősorban, és rögtön látnám. Van ott hely, elférne, kérem, fontoljátok meg, kényelmi szempontból jó lenne.
 

Putyika

Veterán
ráállnék a főoldalon a portálprofit jelre a fősorban, és rögtön látnám. Van ott hely, elférne, kérem, fontoljátok meg, kényelmi szempontból jó lenne.
Valószínűleg valamilyen technikai oka van, hogy ott nem látható. Amikor bejött az a jel akkor ott volt a listában a KR is, de mindenkinek nullát mutatott. Valamiért nem sikerült a fejlesztőknek szinkronizálni a raktárral, ezért inkább törölték. Ha lesz idejük és rájönnek, hogy mi a gond, bizonyára visszateszik oda is.
persze, meg lehet nézni, ahogy a többit is meg lehet nézni máshol is.
A tervrajzot nem lehet és a vízióport sem, amikor már 100 fölött van. ;)
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Valószínűleg valamilyen technikai oka van, hogy ott nem látható. Amikor bejött az a jel akkor ott volt a listában a KR is, de mindenkinek nullát mutatott. Valamiért nem sikerült a fejlesztőknek szinkronizálni a raktárral, ezért inkább törölték. Ha lesz idejük és rájönnek, hogy mi a gond, bizonyára visszateszik oda is.

Igen, valahol most is így áll a dolog.

Tervben van, illetve tesztelve is lett a megjelenítése, azonban sajnos nem működött megfelelően, így jelenleg ki lett véve.
Remélhetőleg sikerül módosítani a fejlesztőknek úgy a kódot, hogy a többi nyersanyaghoz hasonlóan, a KR is megjelenjen.
 

Natty

Felderítő
Én épp most barkácsolok Királyi Restaurációt, 10 db-ot, tervrajzba került, de nem tudom már m,ennyibe, ugyhogy hajrá:)
 
Fent