• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Rémtörténet a következő fajról

DeletedUser7

Vendég
Olyan érzésem van, hogy @Macipiri nagyon szeretné megmutatni a tehetségét, én pedig adok neki egy témát.
Mivel hivatalosan még hozzánk nem érkezett el ezért én csak mint következő faj hivatkozok a(z)
orkok és goblinokról.

Nincs jó hírnevük ezeknek a lényeknek, ráadásul rendkívül büdösek. Viszont a kis elfeket és gyermek embereket meg lehet rémiszteni velük. Több rémhistória is az emberek illetve elfek között szülőről gyerekre szállt, eme lényekről. Most, hogy ismét találkozni fogunk velük, itt az ideje hogy összegyűjtsük ezeket a történeteket.

Elvenar egyik nemes hegyén összegyűlt minden kiváncsiskodó ifjú, s vén, bátrak, s félénkek egyaránt. A nap lement, s a hatalmas tűz melett várják a merész történetmesélők ősi históriáit.

(Ez nem egy hivatalos játék, a történetekért nem adunk nyereményeket - de aki akar az Hoshinál verje az asztalt :D (amúgy ne, mert akkor én leszek megdorgálva))
 
Fent