• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Piacot kéne nyitni a lejárt feladatokból.

DeletedUser113

Vendég
Üdv Nektek!
Piacot kéne nyitni a lejárt feladatok raktárából!
Az Erdei tisztásból, a Kampuszból.
Nagy segítség lenne mindenkinek.
És a szívem se fájna a megsemmisítése miatt, hisz rengeteg " fáradtságba és időbe" került.
Köszi: Szamanta
 

Mihaszna

Veterán
Úgy érted a fajspecifikus feladatokból? Azok nem járnak le, hiszen akik még nem érték el (az/egy adott faj küldetéseit), nekik újdonságnak számít. A piacot meg nem igazán értem, hogy hogyan lehetne kombinálni a feladatokkal. Nem szívesen vásárolnám meg még egyszer a "Kutasd ki az Erdei tisztást" feladatot :D

Egyébként nem kötelező lebontani semmit se. Ha rendelkezel elegendő felesleges hellyel, akkor a feladat/feladatok befejezése után újra építhetsz bármit.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Üdv Nektek!
Piacot kéne nyitni a lejárt feladatok raktárából!
Az Erdei tisztásból, a Kampuszból.
Nagy segítség lenne mindenkinek.
És a szívem se fájna a megsemmisítése miatt, hisz rengeteg " fáradtságba és időbe" került.
Köszi: Szamanta
Kedves @Szamanta
Amennyiben a Vendégek nyersanyagaira gondolsz, az azért nem kivitelezhető, mert új faj kezdésnél az összes régi faji nyersanyag automatikusan törlődik, hogy helyet kapjanak az újak.
Ha viszont a Faji épületekre értetted, akkor sajnos erre nincs lehetőség sem átadni, sem pedig eladni.
Köszönöm megértésed.
 

Wiccara

Veterán
Piacot kéne nyitni a lejárt feladatok raktárából!
Szia, ezt a részt kifejtenéd bővebben?
a szívem se fájna a megsemmisítése miatt, hisz rengeteg " fáradtságba és időbe" került.
Az elejétől a végéig a kötelező épületeket fejleszted, a többit mind megsemmisíted..vagy nyitsz egy múzeumot csillagáron vásárolt bővítésekkel.
 

DeletedUser

Vendég
Szia Szamanta !

Szeretném megkérdezni hogy ezt a piacot hogy gondoltad ? :) Azért bátorkodom megkérdezni mert akár egy lehetőség is lenne azoknak akik még nem érték el az adott magasabb kort. Kikutatás nélkül lehetne venni ? Nem tartom szerencsésnek. Mivel itt az Ősi Csodák példája. Lehet akármihez rúnád, amíg nem oldod a kutatónfán, nem lehetséges az építés. Vonatkozik ez minden épületre, ami magasabb korban van. Ez nagyos is helyes így. Biztosan jó lenne a kisebb korban lévő játékosoknak. Nekem is. :)
De ez olyan szinten borítaná fel a játékegyensúlyt, amiből nagy kalamajka lehetne. Én is szeretnék egy Sárkány Apátságot, itt az 5-ik fejezetben. Vagy egy erdei elf élőhelyet is. De úgy érzem jogosulatlan előnyöm származna belőle. Akik meg végigküzdötték a fát és a feladatokat, nekik ez nagyon rossz lenne. Ez persze a magán véleményem. Az Forge of Empiresben lehetséges az "kupeckedés". De ott az InnoGames adta a lehetőséget. De ez itt Elvenar. :)
Tökéletesen egyetértek Mihaszna utolsó mondatával.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 373998

Vendég
Szerintem nem törlődik.
Akkor kapod csak vissza, az adott portált vissza építed, de mivel ez több mint zavaros lenne, és valljuk be nem is igazán kivitelezhető, így minden esetben az új aktuális faj nyersanyagai jelennek meg, (nem az összes volt faj) . Értsd jól kérlek. ;)
 

Putyika

Veterán
Akkor kapod csak vissza, az adott portált vissza építed
Ez még mindig nem teljesen igaz. Most is megvan, csak nem látni, hogy mennyi van belőle. De ott van és használható is, simán tudnék építeni törp vagy tündér utakat belőlük.
Értsed jól kérlek.
Bocs, nem kötekedni akarok, csak aki nem tudja, hogy hogyan működnek a dolgok, annak megtévesztő lehet. ;)
 

Putyika

Veterán
szerintem az lenne zavaró, ha minden faj maradékát látnom kellene
Ez egyértelmű. Nem is mondtam, hogy látni szeretném, hogy mennyi van az előző fajok termékeiből. Csak azt szerettem volna tisztázni, hogy azok a fajváltással nem tűnnek el, hanem a háttérben tárolódnak és akár használhatóak is, ha valaki néhány csinos virág utat szeretne esetleg egy későbbi korban. ;)
 

DeletedUser113

Vendég
Köszönöm a sok kedves hozzászólásotokat.
Nem gondoltam bonyolult dologra. Azoknak lenne segítség, akik most léptek a tudósok feladatba.
Mivel 20 órákat fárasztó volt várni pár termékért, vagy 10 órákat pár kristály kulacsért, Arkán tekercsért, Lélek fogókért,
hisz ezek nélkül nem lehetett Arkán alkimistákat, Alkimista nekromantákat, Arkán nekromantákat készíteni.
A piacon a valuta manna lenne, ezt okosabb emberek kiszámolnák, hisz még sokáig kell a manna.
Csak azok vásárolhatnának, akik tudnak már mannát termelni. Logikus.
Köszönöm: Szamanta
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Azoknak lenne segítség
Kedves Szamanta,

értem a segítő szándékot az ötletben, és kedves gondolat, hogy könnyebbé tennéd másoknak a játékot.
Ezek a hosszabb-rövidebb termelések minden vendégfajnál megtalálhatóak. A játék egyik alapvető eleme, hogy mindenkinek végig kell járnia Elvenar varázslatos és rögös útját, megélni az adott kor kihívásait; a küzdelmek után a vendégfaj hálásan megosztja tudását ( Ősi csodák) és a következő fejezetben újabb meglepetések várják.
Az utat magadnak kell végig járnod, segítségedre vannak sokan, akik már kitaposták az ösvényt; szívesen segítünk, hogy ne érezd a várakozási időket fárasztónak. ;)

További jó játékot kívánok,
Niraya
 

DeletedUser113

Vendég
Köszönöm szépen. Nem önzetlenül írtam, hisz mindig kevés a mannám. na és sajnálom eldobni a készletet.
Jó egészséget Nektek is!
Szamanta
 

Burney

Felderítő
Ha már piacot nyitnánk akkor inkább az eventnél megszerezhető fejlődő épületek ereklyéinek/fejlesztéseinek lehetne piacot nyitni ;)
Nem most kezdtem a játékot és most is van olyan Eventes épületem amihez még 1 fejlesztés hiányzik, azt jó lenne megszerezni.
De nekem is van több olyan event épület fejlesztés amit szivesen eladnék másnak akinek épp az hiányzik. Ha nem piaccal akkor valami cserekereskedelem formájában, én felajánlok egy Karácsonyi Házikó fejlesztést és mondjuk egy Sellő fejlesztést kérek érte :)
 
Fent