• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Piac, vásárlás

DeletedUser1992

Vendég
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni, hogy mit csináljak, ugyanis a kutatásban az ősi rúnáknál tartok, aminek a teljesítéséhez tekercs is szükséges.
Nekem azonban a kristály a bónuszos termékem és nincs tekercsgyártó manufaktúrám.
Tekercset a piacról sem lehet beszerezni, mert mindenki csak keres, de senki sem ad el tekercset.
Építsek tekercsgyártó manufaktúrákat?
 

Shapira

Tapasztalt építő
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni, hogy mit csináljak, ugyanis a kutatásban az ősi rúnáknál tartok, aminek a teljesítéséhez tekercs is szükséges.
Nekem azonban a kristály a bónuszos termékem és nincs tekercsgyártó manufaktúrám.
Tekercset a piacról sem lehet beszerezni, mert mindenki csak keres, de senki sem ad el tekercset.
Építsek tekercsgyártó manufaktúrákat?
Még nem volt krónikus hely hiányom addig minden nem bónuszos manufaktúrából volt 1.Mostanra csak az esőkből maradt 1-1 a fa meg márvány és azért jól jön ha sokat nem is de valamennyit adnak.
 

DeletedUser1637

Vendég
Gyémántot szerettem volna beszerezni,de az SMS küldésnél hibaüzenetet kaptam vissza,:(
Ezzel kapcsolatban kérlek nyiss egy supportjegyet! ;)

Tekercset a piacról sem lehet beszerezni, mert mindenki csak keres, de senki sem ad el tekercset
Az átmeneti tekercshiány a bajnokság miatt van, nem lesz ez mindig így. :)
Tegyél ki ajánlatot (kristályt tekercsért). Nem baj, ha van már másnak is kint hasonló, el fogják vinni. Ha sürgősen kell, ne 1:1 arányban tedd ki, hanem valami kedvezménnyel. Meglátod, hatásos
Ezt a tanácsot érdemes fontolóra venned, mert segíthet. ;)
 

DeletedUser3592

Vendég
üdv mindenkinek!
pályakezdő elvenar-os lévén azt szeretném megkérdezni, hogy célszerű-e a bónuszos anyagaim termelésére durván ráerősíteni, a többit meg piacolás útján beszerezni?
1; ha igen, léteznek-e hivatalos/nemhivatalos szorzók? (gondolom, az egy kategóriába eső anyagokat 1:1 arányban illendő árulni, de mi a helyzet, ha tekercset adnék márványért?)
2; ha igen, a nem bónuszos anyagokat termelő épületeimből elég lenne egy-egy darab, csak úgy biztonsági tartalékként? (meg hát szűken állok a hellyel, megvallom férfiasan).
a válaszokat előre is megköszönve, maradok tisztelettel
velkam
 

Wiccara

Veterán
célszerű-e a bónuszos anyagaim termelésére durván ráerősíteni, a többit meg piacolás útján beszerezni?

Szia,

üdv a játékban :)
Igen, jól látod, érdemes a bónuszos manukra "durván" ráerősíteni. A hivatalos szorzót automatikusan számolja neked a piac: amikor felteszel egy ajánlatot, kiválasztod, milyen anyagot kérsz érte, a gép felkínálja az optimális átváltást. Ettől eltérhetsz bizonyos mértékben mindkét irányba.
( az alap szorzó szintenként 4; vagyis 100 elixír 400 tekercset vagy 1600 márványt ér)
Arra a kérdésre, hogy szükséged van-e a nem bónuszosokra.... háááát, ez izlések és pofonok kategória.
Vannak gyűjtők, önellátók, stb, akik szívesen tartanak mindenből.
Személyes véleményem, hogy egy jó testvériségbe csatlakozva könnyebbé válik az áruk cseréje, és a boldogulás (is).
Jó szórakozást! :)

W.
 

DeletedUser902

Vendég
Arra a kérdésre, hogy szükséged van-e a nem bónuszosokra.... háááát, ez izlések és pofonok kategória.
Vannak gyűjtők, önellátók, stb, akik szívesen tartanak mindenből.

Majd a nem túl távoli jövőben a most bevezetésre kerülő új faj, az Elementálok (12. fejezet) kérni fog nem bónuszos manufaktúrákat a termelésekhez. :)
 

DeletedUser3592

Vendég
Majd a nem túl távoli jövőben a most bevezetésre kerülő új faj, az Elementálok (12. fejezet) kérni fog nem bónuszos manufaktúrákat a termelésekhez. :)
értem, köszönöm. hagytam mindenből egyet (bár lehet, hogy a hely- és lakosság-hiány miatt inkább csak a bónuszosokat kéne egyelőre erőltetni, majd meglátjuk).
meglehetősen alacsony szintem miatt az efféle "úri hunczutságok", mint elementál, meg 12. fejezet, egyelőre nem érintenek :)
 

DeletedUser

Vendég
...bizony,és aki teheti mind a 6 nem bónuszost húzza maxra!!
Én ezt azért nem javaslom. Az elementáloktól kezdve fajonként egy fajta nem bónuszos fog kelleni előreláthatólag, (de majd ha belekóstolunk, meglátjuk, hogyan működik jól) és azt is bőven elég lesz fejezetváltáskor felhúzni. Addig csak visszatartaná a fejlődést véleményem szerint.
 

DeletedUser902

Vendég
A hobbisták, mint én...... :D
Nálam mindegyik nem bónuszos maxon pörög és nagyon jól néznek ki. :D Mondjuk, a grafika miatt maradtam meg ennél a játéknál. :) :cool::D;)

A 23-as szintű márvány és deszka 290-et termel 3 óra alatt. :D Csak úgy süvít a termelés. :D A 19-es szintű 2. nem bónuszos 247-et, a 18-as szintű 3. 419-et ad. :) Vicces, vagy mégsem....? :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Erica

Veterán
A hobbisták, mint én...... :D
Nálam mindegyik nem bónuszos maxon pörög és nagyon jól néznek ki. :D Mondjuk, a grafika miatt maradtam meg ennél a játéknál. :) :cool::D;)

A 23-as szintű márvány és deszka 290-et termel 3 óra alatt. :D Csak úgy süvít a termelés. :D A 19-es szintű 2. nem bónuszos 247-et, a 18-as szintű 3. 419-et ad. :) Vicces, vagy mégsem....? :)
nem nem vicces,,,nagyon jól tetted!!!Szerintem is nagyon szépek,,,én is fogok csinálni mindből......sosem lehet tudni.....
 

DeletedUser4165

Vendég
Akartam venni paypalon gyémántot.
De a kitöltendő rubrikák között van egy CSC-ablak - 3 számjegyű.
Mi a fene ez?
 

DeletedUser4165

Vendég
Hát ez egyre misztikusabb !
Most már a megrendelő-űrlapig sem jutok el,mert nem fogadja el a az email címem jelszavát/ami kiválóan működik egyébként - máshol/
Van valami tiltás,a próbálkozások számát tekintve,vagy van valami kikötés a betü/szám kombinációra paypalnál?
/Vagy egyszerüen átok ül rajtam?/
 

DeletedUser683

Vendég
Hát ez egyre misztikusabb !
Most már a megrendelő-űrlapig sem jutok el,mert nem fogadja el a az email címem jelszavát/ami kiválóan működik egyébként - máshol/
Van valami tiltás,a próbálkozások számát tekintve,vagy van valami kikötés a betü/szám kombinációra paypalnál?
/Vagy egyszerüen átok ül rajtam?/
Szerintem írj a support csapatnak. A jegyben állítsd be a payment opciót. ;)
 
Fent