• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Piac/Kereskedelem

Kriszti....

Újonc
Sziasztok! :)
Azt a kérdést szeretném feltenni hogy esetleg mi lenne akkor ha a piacolás ketté lenne bontva külső és belő piacra,vagyis meg lehetne határozni hogy melyik termékek mennének a belsős piacra,vagyis a csapaton belüli emberek látnák azt,vagy mi menne a külsőbe,amit csak a szomszédok látnának?

Lehet egy kicsit bonyorultan hangzik és kicsit furán,de már mi is tapasztaltuk játék közben hogy nem mindig vannak korrekt ajánlatok,és több csapattársunk is szeretne keresztajánlatot tenni,ami a legtöbb csapatban nem szabad mert a szabály nem engedi vagy pedig nem korrekt,és akkor merült fel hogy lehetne egy külsős és belős piac,és így átláthatóbb lenne a szomszédok és a testvériség árui is :)

Remélem érthető az ötletem és valakinek felkellti az érdeklődését :)
További szép napot :)
 

Kriszti....

Újonc
Jajj de jó!
Nem lehetne, hogy mielőtt valaki kommentet ír az normálisan teszi? Nem kell egyből támadni,bocsi hogy nem nyálaztam át az egész fórumot egy ötlet miatt -.-
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok! :)
Azt a kérdést szeretném feltenni hogy esetleg mi lenne akkor ha a piacolás ketté lenne bontva külső és belő piacra,vagyis meg lehetne határozni hogy melyik termékek mennének a belsős piacra,vagyis a csapaton belüli emberek látnák azt,vagy mi menne a külsőbe,amit csak a szomszédok látnának?

Lehet egy kicsit bonyorultan hangzik és kicsit furán,de már mi is tapasztaltuk játék közben hogy nem mindig vannak korrekt ajánlatok,és több csapattársunk is szeretne keresztajánlatot tenni,ami a legtöbb csapatban nem szabad mert a szabály nem engedi vagy pedig nem korrekt,és akkor merült fel hogy lehetne egy külsős és belős piac,és így átláthatóbb lenne a szomszédok és a testvériség árui is :)

Remélem érthető az ötletem és valakinek felkellti az érdeklődését :)
További szép napot :)
Kedved @Kriszti....
Köszönjük szépen az ötleted,de volt már ilyen ötletről szó, és elutasításra is került. Ez a piacolási rendszer egyenlőre nem támogatott. Köszönöm a megértésed.
 
Fent