• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva PC-n a levelezésnél is elérhető legyen az adott játékos Ősi csoda listája

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 19 86,4%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 3 13,6%

  • Összes szavazó
    22
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Dallas1975

Felderítő
És itt szakad el a cérna! (sajnálom, ez nem személyeskedés.. ,ég ha annak is tűnik)

Ájjeg waze! Húzzuk már be azt a bizonyos kéziféket. Egy kicsit nincs túltolva a dolog? Néhányan már annyira bele vannak betegedve ebbe az Ősi Csodák világába, hogy lassan kezdem azt hinni, királya is van "Csodaországának". Látszódjon a saját listában is a Csoda (szintje), levelezésnél is Csoda, Jobb egérnél is legyen Csoda.. Értem én, hogy gőzgép, de mi hajtja?? Kereskedőnél lehessen névre szűrni.. Esetleg valakinek nem hiányzik egy olyan automata "aratógép", ami, ha belépsz a városodba, akkor automatikusan begyűjt MINDEN termelést + végiglátogatja a szomszédokat is helyetted/helyettünk?? Ha valaki letett tizenX100 Ősi csodát, akkor az legyen az ő baja. Tudja, hogy mit és miért tesz le. Más gyerekét (Csodáját) "nevelni" borzasztó, sajátodat pedig lehetetlen? Értem én a szándékot, nincs is.. vagyis nem lenne vele semmi gond, csak amikor azt olvasom, hogy Csoda itt, Csoda ott, akkor ne Csodálkozzon senki, hogy elszakad a cérna.

Sajnálom, az általad felvetett 3 ötletet nem tudom támogatni.
van gond nálad fejben az biztos , nem mind1 neked ha ő ezt szeretné ? egy kis aktív ikon kell csak a levelezésbe amire rá lehet kattintani ,teljesen jópofa apró újítás , egy már létező dolgot átrakni oda is ,nem nagy munka nekik hiszen létezik a dolog , belebetegedve te vagy a játék úgy jó ahogy neked jó dologba :) még a nemlétező játék egyensúly hiányzik csak innen .)
Ezekről a kérésekről az jut eszembe : nem mindenki ér rá annyira , de főleg az hogy a szocializmusba jó volt a telefon 50 évig ugyanúgy ,minek jobb, ,működik ,a zsiguli is jó lesz 50 évig ugyanúgy ,hát végülis megy... :) Az én külső hangkártyám távirányítóján 2 féle hangerő szabályzó van az egyik a windows fő hangerejét állítja a másik az elöl lévő fő ablakos épp futó software hangját állítja csak , ritkán használom ? ritkán ! de nem írtam rá a SoundBlastere hogy leközelebb vegyétek le róla :) nyomj egy támogatom oszt jónapot.... .) tudod igy jutunk előre ,tiszta szerencse hogy az ősember nem elégedett meg a tábortűzzel ,és úgy döntött lehetne csinálni fúziós reaktort is ,igaz nem tudták mi "hajtja" , de elindultak ebbe az irányba :)


Ergo te is személyeskedsz ,én is ,nem kell tagadni .)
 
Utoljára szerkesztve:

Dallas1975

Felderítő
Az Inno már erre talált megoldást, hogy ne legyen annyi rúnád, mint a szemét... Az adott csoda a neki megfelelő rúnával is tölthető, saját csodánál 1 rúna = 10TP, tesó csodájában 1 rúna = 15 TP. Bétán már így megy, idő kérdése, és jöhet az "éles" szerveren is.


3418 bővítmény megtekintése
Egy aktívan TP láncozó testvériségnél igenis számít még néhány tized másodperc is, mert amíg kilépsz a levélből, megkeresed a töltendő csodát és berakod a megfelelő számú TP-t, visszalépsz, már felborulhatott a sorrend, és így megtörténhet, hogy valaki duplán kap TP töltést, valami meg sehogy...
Én örülnék neki, ha bekerülne ez a lehetőség a játékba.

Hát először a levelet küld el ,vagyis ne lépj ki belőle, és akkor nem lesz "kavarodás" ,mindig a levél , és akkor ráérsz 1 óra múlva is pótolni a pontokat :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent