• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva PC láthatóbb ikonok

Támogatod az ötlet továbbítását?

  • Támogatom

    Szavazatok: 22 100,0%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 0 0,0%

  • Összes szavazó
    22
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Micu65

Felderítő
Sziasztok!
Mobilon nagyon tetszenek a termelést karikában jelző ikonok. Könnyen jól láthatóak.
PC-n sajnos van pár hely, ahol szerintem nagyon nehezen észrevehető:
1593069112147.png 1593069132477.png 1593069122266.png
Mondjuk így képként (főleg ha kb. középen van :) ) jobban észrevehető, de amikor a várost nézem egy böngészőben, akkor szerintem rosszabb.
Lehetne itt is egy karikában, ami széle mondjuk egy sötét szín, a belseje fehér és abban lenne a jelzés? (Mondjuk a 3. képnél még csak nem is az -elixirmanufaktúra- épületen van)
Így minden háttér előtt kiugrana.

Köszi!
Micu
 

Deleted User - 204368

Vendég
mondjuk én ezt támogatom néha valóban észrevehetetlen h egy manufaktúra kimaradt
 

MesterAlma13

Erős harcos
jogos felvetés, kellene szánni kis időt a fejlesztőknek az átgondolásukra

pl. egy lehetőség, hogy az árútermelésnél a fenti kis ikon bepirosodhatna ha épp van olyan manufaktúra, ami nem termel, de ez is csak egy ötlet

vagy lehetne egy Zzz jelzés középen felül a TP sor alatt, ha épp vannak olyan épületek, amelyek szunyókálnak, és amire ha rákattintunk, akkor egyesével ugrálna végig rajtuk és mutatná meg
 

Tejinashi

Erős harcos
Ezt én is támogatom. Például a mag annyira beleveszik az épületekbe időnként, hogy nem veszem észre, hogy nem arattam le, csak jóval később, van úgy, hogy órákkal később veszem észre véletlenül. Nem lehetne itt is úgy, mint a mobilon, hogy egy fehér karikába tenni ezeket az ikonokat?
 
Utoljára szerkesztve:

Putyika

Veterán
Bocs, de én ezt nem támogatom. Szerintem borzasztóan elcsúnyítaná a városképet, ha ilyen kiemelést kapnának az elkészült termelések jelzései.
 

Micu65

Felderítő
Bocs, de én ezt nem támogatom. Szerintem borzasztóan elcsúnyítaná a városképet, ha ilyen kiemelést kapnának az elkészült termelések jelzései.
Úgy is csak addig lenne ilyen, amíg dolgod van az épülettel. Ha mindent "betakarítottál", vagy elindítottál, akkor nézegetheted a szép városod.
 

Wiccara

Veterán
Szerintem borzasztóan elcsúnyítaná a városképet,
Szerintem is, ugyanakkor megértem, ha valakinek szüksége van ilyenre ahhoz, hogy könnyebbé és élvezetesebbé tegye a játékot.
Opcionálisan választhatóvá tenném, valahova a grafikai beállítások, és a felettébb hasznos légköri effektek közé.
 

TakedaHU

Újonc
Szerintem elég lenne egy külön ikon, hogy van még betakarítható elem, illetve van még amit nem állítottál be termelésre. Ez egyszerűbb mint minden elemre felfejleszteni azt.
Valami ilyesmire gondoltam...
Beszed - Azaz van mit még beszedned
Kezd - Még van olyan termelő hely ami nincs beüzemelve
Megy - Az pedig akkor van ha folyamatban van a termelés mindenhol...
 

Csatolmányok

  • termeles_beszed.png
    termeles_beszed.png
    9,8 KB · Megtekintések: 2
  • termeles_kezd.png
    termeles_kezd.png
    9,8 KB · Megtekintések: 2
  • termeles_megy.png
    termeles_megy.png
    9,6 KB · Megtekintések: 2
Utoljára szerkesztve:

Micu65

Felderítő
Szerintem elég lenne egy külön ikon, hogy van még betakarítható elem, illetve van még amit nem állítottál be termelésre. Ez egyszerűbb mint minden elemre felfejleszteni azt.
Ami nem dolgozik, az úgy is csak egy ikon átrajzolás.
Ahol meg betakarítandó van, ott a programba mindenhol át kellene írni, hogy az eddigi "mag", "manna", "..." ikon helyett mind az újra mutasson.
Az ikon megváltoztatása (mivel nagy valószínűséggel mind kép egymás mellett valahol tárolva), egy kör és háttér szín rárajzolásai feladat.

És amiért jó lenne, ha nem lenne egyforma, mert vab egy halom hely, ahol az ikon nem is az épület közepén van, hanem valamelyik másikon
1595066063116.png1595066151085.png
ott azért jó tudni, hogy melyiket akarom begyűjteni.
 

Bildiko

Felderítő
Támogatom. Tényleg többször előfordult, hogy kimaradt nekem is egy egy épület termelés beindítása, mert nem jól látható az épületen a jelzés.
 

Syntex

Ex-Csapattag
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Deathfolk

Veterán
Nálam is rendszeresen előfordul hogy nem veszek észre valamit és ottmarad akár órákra :( ez főként akkor idegesítő mikor az egyforma idejű termelések ez miatt időben elcsúsznak, pláne ha 24 órás termelésről van szó eventes nagydíjak esetén, engem idegesít ha nem egyszerre vannak készen :) Valami jó nagy világítós jelző kéne ami kiszúrja a szemem ha elkészült a termelés....
 

Syntex

Ex-Csapattag
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Az ötlet továbbításra került fejlesztő csapatunk felé.

Amennyiben bármilyen más javaslatotok vagy ötletetek lenne, kérjük osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent