• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Párhuzamos indítás változtatása

Siorna

Veterán
Teljesen egyetértek! Borzasztóan zavaró. Még az is előfordult, hogy véletlenül a bezárásra kattintottam. Vajon miért került áthelyezésre?
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sziasztok!

A párhuzamos indítás helye azért lett jobbra eltolva, mert takarta egyes épületeknél a 3. 'fület', ami a fejlesztés lenne.
Természetesen megértjük evvel is a problémát, ezt jeleztük a fejlesztőknek. :)
 

ElfAndie

Elf kid
Az aljára, középre nem lehet rakni? Az sem a legkényelmesebb, de hozzáférhetőbb, mint a jobb felső csücsökben. És ott semmit és senkit nem akadályozna.
 

Lupuj

Erős harcos
Szerintem meg el kell venni a párhuzamos indítás lehetőséget, és akkor megoldódik ez a probléma is. Nem? Sőt, be se kellett volna vezetni. Nem elég, hogy kényelmes, de még macerás is.
Szia!
Nem látom a smiley-t a végén! :eek:
... mert ha komolyan gondoltad, akkor nagy a baj. :oops:
 

Mihaszna

Veterán
Szia!
Nem látom a smiley-t a végén! :eek:
... mert ha komolyan gondoltad, akkor nagy a baj. :oops:

A baj ott kezdődik, amikor egy esztétikai hiba javításra kerül, elmondják a miértjét, sőt, még illusztrált képet is mellékelnek hozzá, ennek ellenére "mindenki" megőrül, hogy, "mindegy az, hogy melyik részénél, csak középen legyen". 2-3 centivel el lett tolva, kb. 1 sec mozdulat (amíg megszokja az ember). Ezét írtam azt, amit.. csak hát ugye.. nem ment át..
 

Lupuj

Erős harcos
A baj ott kezdődik, amikor egy esztétikai hiba javításra kerül, elmondják a miértjét, sőt, még illusztrált képet is mellékelnek hozzá, ennek ellenére "mindenki" megőrül, hogy, "mindegy az, hogy melyik részénél, csak középen legyen". 2-3 centivel el lett tolva, kb. 1 sec mozdulat (amíg megszokja az ember). Ezét írtam azt, amit.. csak hát ugye.. nem ment át..
Szerintem(!) elég lett volna annyival jobbra tolni, hogy ne takarjon bele a "fülbe".
De már kezdem ezt is megszokni. ;)
 

bere007

Veterán
Szerintem meg el kell venni a párhuzamos indítás lehetőséget, és akkor megoldódik ez a probléma is. Nem? Sőt, be se kellett volna vezetni. Nem elég, hogy kényelmes, de még macerás is.

Az még egyszerűbb lenne, ha műhelyből és minden manuból csak 1db-ot engedélyezni a rendszer, így legalább nem kellene foglalkozni a csoportos indítással. Aki meg emiatt nem tud teljesíteni, az meg így járt.
 

Mihaszna

Veterán
Az még egyszerűbb lenne, ha műhelyből és minden manuból csak 1db-ot engedélyezni a rendszer, így legalább nem kellene foglalkozni a csoportos indítással. Aki meg emiatt nem tud teljesíteni, az meg így járt.

Maximálisan egyetértek. Alaposan átírná Elvenar forgatókönyvét. Mondjuk nekem ez sem volna akadály, mert az Eventes cuccaim annyit termelnek összességében, hogy azzal tartom fenn a városomat. A műhelyek amolyan kiegészítő elemek csak a városomban. Égen-földön 2 manum van, amit napi szinten kezelek, a többi esetében a maximális időtartalmú termelést indítom be.
 

Erica

Veterán
Az még egyszerűbb lenne, ha műhelyből és minden manuból csak 1db-ot engedélyezni a rendszer, így legalább nem kellene foglalkozni a csoportos indítással. Aki meg emiatt nem tud teljesíteni, az meg így járt.
Oh..apám..pájinkászsebkendővel borogass....éss most dzsönn a fagojjó effektus.
Oly mind 1 melyik oldalon van, jobbikos vagy balos, csak a nép érdekeit szolgálja. Minden másra ott a Mászterkárd.
Tisztelettel: E.
 

Kira7

Veterán
Nem igazán értem ezt a nagy problémát ezzel. A pc-n a beállításoknál, alapból betudod állítani , a párhuzamos indítást ott akkor még pipa se kell. Telon, tabletten , szerintem meg szintén nincs vele gond, ott még annyiban jó hogy ott a fegyvertárakat is tudod párhuzamosan indítani. Ez inkább olyan "sapka kötözködés" ha van akkor azért , ha nincs akkor meg azért.....a lényeg csak az hogy kössünk bele valamibe.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Nem igazán értem ezt a nagy problémát ezzel. A pc-n a beállításoknál, alapból betudod állítani , a párhuzamos indítást ott akkor még pipa se kell. Telon, tabletten , szerintem meg szintén nincs vele gond, ott még annyiban jó hogy ott a fegyvertárakat is tudod párhuzamosan indítani. Ez inkább olyan "sapka kötözködés" ha van akkor azért , ha nincs akkor meg azért.....a lényeg csak az hogy kössünk bele valamibe.

Bëlga - Az a baj
 
Fent