• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Pár ötlet pacsizáshoz

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

O521

Újonc
PC-n a szomszédok pacsizása körülményes (vagy én vagyok béna és nem tudok egyszerű módszert) ezért mindig átmegyek mobilra, minden más meg PC-n egyszerűbb.
Rengeteg olyan szomszédom van, aki egyáltalán nem játszik - hónapok óta - nem lehetne egy átrendezéssel ezeket egy csoportba rakni a térkép szélre (mondjuk 3 havonta)?
Jó lenne, ha lehetne kedvenc épületet megjelölni, és ha valaki veszi a fáradságot és megnézi pacsizáskor, egy jelképes jutalomban részesülne, ha arra pacsizik.
 

Mihaszna

Veterán
PC-n a szomszédok pacsizása körülményes (vagy én vagyok béna és nem tudok egyszerű módszert) ezért mindig átmegyek mobilra, minden más meg PC-n egyszerűbb.

Ha rákattintasz az Értesítések (Harang) ikonra, akkor viszonozni tudod azon szomszédok látogatását, akik téged is meglátogattak. Erre sajnos csak 10 oldal lehetőség van, és SAJNOS a kereskedéssel kapcsolatos információk is itt jelennek meg.

Jó lenne, ha lehetne kedvenc épületet megjelölni, és ha valaki veszi a fáradságot és megnézi pacsizáskor, egy jelképes jutalomban részesülne, ha arra pacsizik.

Ez az ötlet már felmerült (asszem) nem egyszer.

Rengeteg olyan szomszédom van, aki egyáltalán nem játszik - hónapok óta - nem lehetne egy átrendezéssel ezeket egy csoportba rakni a térkép szélre (mondjuk 3 havonta)?

Játékon belül: Fogaskerék -- > Beállítások --> "Fiók" fül --> Automatikus áthelyezés engedélyezése (pipáld ki, s ha kedvezőtlen a széljárás, akkor (amennyire jól tudom) a rendszer áthelyez egy stabilabb környezetbe)
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
kedvenc épületet megjelölni,
Kedves O521!

Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Az általad beküldött ötlet már egyszer felvetésre került.

További jó játékot kívánok,
Niraya
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent