• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Off-topic üzenetek archívuma

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

bere007

Veterán
http://kepfeltoltes.hu/view/161114/harc_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
url]
harc_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
harc_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ma este belefutottam egy csodálatos tartományba:eek::eek:
El kéne törnöm a felderítők lábát hogy még véletlenül se induljanak útnak:D:D:D

Én már nyugdíjba küldtem őket. :D
 

DeletedUser379

Vendég
....sőt még több ellenséges osztag lehetne, ha a bokrokban Orkok lapulnának, és csak akkor válnának láthatóvá ha melléjük állunk...zöld-zöld.
Vagy támadhatnának akár mindjárt maguk a bokrok is....úgy még izgalmasabb lenne....esetleg a hatszög amiben áll az egységünk hirtelen laza homokká válna és ötletszerűen elnyelhetné az egyégünket....tovább szinesítve ezzel a harcokat...
 

bere007

Veterán
....sőt még több ellenséges osztag lehetne, ha a bokrokban Orkok lapulnának, és csak akkor válnának láthatóvá ha melléjük állunk...zöld-zöld.
Vagy támadhatnának akár mindjárt maguk a bokrok is....úgy még izgalmasabb lenne....esetleg a hatszög amiben áll az egységünk hirtelen laza homokká válna és ötletszerűen elnyelhetné az egyégünket....tovább szinesítve ezzel a harcokat...

Süssön szembe a nap, vakítsa meg az íjászunkat és nyilazza tarkón a papunkat, aki emiatt rémületében hozzávágja a hozsannáját a paladinnak, aki megbotlik, leszúrja a fejszésünket, a harci kutyánk meg veszett lesz és megöli az íjászt, majd fetreng egyet és meghal. Így lészen az, hogy az ellenség lépés nélkül is tud nyerni. :D
 
Utoljára szerkesztve:

bere007

Veterán
az én rémálmom az, hogy amikor Mr. Szakrális doni készül, akkor addig gyúrja a hógolyóját, míg az végül elolvad a kezében...és csak hólé marad a reverendácska ujján, dobás meg sehol...

Az jobb, mintha szemközt dobná magát, ezért megszállná a sátán és átállna az ellenséghez. :D Tényleg még ez kellene. Egy fő ork generális, akinek a láttán olyanok lennének a katonáink, mint a romának. Ha erősebb jön szembe átáll hozzájuk. :D Így lészen, hogy az ellenséges 8 osztagból lesz 13. :D :D
 

DeletedUser997

Vendég
Az jobb, mintha szemközt dobná magát, ezért megszállná a sátán és átállna az ellenséghez. :D Tényleg még ez kellene. Egy fő ork generális, akinek a láttán olyanok lennének a katonáink, mint a romának. Ha erősebb jön szembe átáll hozzájuk. :D Így lészen, hogy az ellenséges 8 osztagból lesz 13. :D :D

ez már tiszta Heroes! aztán, ha nem tetszik az ellenfél, dobunk rá egy meteorrajt és a parazsán sütünk szalonnát. :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent