• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nyilvános/hivatalos elnézéskérés

polgarmaercell

Erős harcos
Kedves Fórumozók!
Újra jelentkezem 2 hónap után. A kitiltásolm közben ránéztem az üzeneteimre, és láttam, hogy nem alaptalanul érkeztek a stílusukra válaszok. Ha minden ilyen visszajelzésre küldenék egy bocsánatkérést, az elég sok időbe telne, nem tartozna az adott témához (arról nem is beszélve, hogy az üzeneteim száma egy kicsit megnövekedne :)). Ezért úgy döntöttem, hogy csak általánosan írok egy-két “gondolatot” ide (attól még lehet, hogy néhány visszajelzésre külön válaszolok).

Nem szaporítom tovább ezt a kis bevezetőt, hanem a lényegre térek:
Szeretnék elnézést kérni mindazoktól akit nem megfelelő hangnemű megjegyzéseimmel megbántottam, illetve akiket ez bosszantott. Azoktól is, akik kitartó türelme végül elfogyott miközben próbáltak rávezetni a helyes útra.
Köszönöm a moderátorok (és persze mindenki más) kiartó türelmét. A Support csapat segítkészségét (főleg Steiner Senior Game Moderator-nak a kapcsolattartást köztem és a fórum csapata között).

Remélem ahogy Rikari is mondta idővel elfogadott fórumozó leszek,

polgarmaercell

Ui.: Elnézést kérek az esetleges helyesírási hibákért, mobilon írok, nincs helyesírásellenőrzés, és a billentyűzet se mindig csinálja azt, amit szertenék.
 
Utoljára szerkesztve:

Rikari

Veterán
"Hibáink beismerése nem jelenti azt, hogy kudarcot vallottunk. Vállaljuk a felelősséget saját helytelen cselekedeteinkért! A felelősségvállalás nem a kudarc, hanem a lelki érettség jele." /Gary Chapman/
Ezzel a gondolattal fogadlak vissza a magam részéről, és üdvözöllek szeretettel újra köztünk. Örülök annak, hogy átléptél a nehézségeiden, és nem a sértettség mocsarát választottad, hanem a beilleszkedés útján megtetted az első lépéseket ahhoz, hogy "elfogadott fórumozó" légy. Nálam várakozáson felüli volt a bejelentkezésed, mert nem igazán volt még ilyenre példa. Nem hazudok, ha azt mondom, hogy levettél a lábamról. Amit szerénységem felajánlhat veterán fórumozóként a nyilvános bocsánatkérésedre, az a minden szempontból adható "tabula rasa". ;)
 

polgarmaercell

Erős harcos
"Hibáink beismerése nem jelenti azt, hogy kudarcot vallottunk. Vállaljuk a felelősséget saját helytelen cselekedeteinkért! A felelősségvállalás nem a kudarc, hanem a lelki érettség jele." /Gary Chapman/
Ezzel a gondolattal fogadlak vissza a magam részéről, és üdvözöllek szeretettel újra köztünk. Örülök annak, hogy átléptél a nehézségeiden, és nem a sértettség mocsarát választottad, hanem a beilleszkedés útján megtetted az első lépéseket ahhoz, hogy "elfogadott fórumozó" légy. Nálam várakozáson felüli volt a bejelentkezésed, mert nem igazán volt még ilyenre példa. Nem hazudok, ha azt mondom, hogy levettél a lábamról. Amit szerénységem felajánlhat veterán fórumozóként a nyilvános bocsánatkérésedre, az a minden szempontból adható "tabula rasa". ;)
Kedves @Rikari!
Nagyon szépen köszönöm a hozzászólást.

polgarmaercell
 
Fent