• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nyári Sellők

DeletedUser

Vendég
Jó ez az event, jött a feladat, hogy fedezz fel egy tartományt....
Azt a bdsrstnt, egy hete elfelejtettem elindítani a felderítőt :D
 

Mihaszna

Veterán
Az oké, hogy jelentették a hibát, és tudom, hogy ("majd") meg lesz oldva, csak mivel véletlenszerűen generálja a feladatokat, így előfordulhat, hogy következőnek is ezt kéri (ahogy most is nekem). És annak, akinek nincsen (sok) lehetősége letenni sok/több manut, az hátrányba kerül. Nem mindegy, hogy a 4 vagy 7. Ha kétszer kéri egymás után, akkor az 14 db 1 napos(!), ami a 8-cal szemben, majdnem a duplája! A termelési időről nem is beszélve..
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok! :)
Nem foglakoztunk most a küldetések lefordításával, de páran kérték, és megcsináltam, igaz csak az 51 korallos résztől, mert szerintem a többség már eljutott idáig.. Ha már megcsináltam, felrakom ide is, hátha segít valakinek. Bár nem tudjuk, hogy milyen küldetés következik, de megfigyeléseim szerint azért van egy kis könnyebbség az eventes küldetésekkel kapcsolatban, mert szerintem nem az összes küldetésre kell figyelni adott pillanatban, hanem meg kell nézni, hogy jelenleg mennyi korallt ad a küldetés a teljesítésre, és csak azt a "blokkot" kell figyelni, azokra a küldetésekre kell egy ideig készülni, amelyek annyi korallt adnak. Ha számolod is a küldetést, jó eséllyel készülhetsz a következő küldetéscsomagra, amiket a fordításban is külön csoportosítottam a GOK közlése alapján, illetve találtunk egy hibás közlést, az javítva van. Ahogy haladunk előre egyre több korall lesz a jutalom (szerintem), és mindig azt a küldetéscsomagot kell figyelgetni csak, és azokra a küldikre kell készülni, amelyek azonos számú korallt adnak. Sok sikert mindenkinek! :)
ofzthbB.png
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Nem kéri egymás után kétszer, elég sok küldetést fog adni a rendszer mielőtt újra megkapnád ugyanezt a feladatot.
kivéve, amikor nem...
55. Produce 6 Bread (workshop 1 hour) - 51 corals
56. Produce 6 Bread (workshop 1 hour) - 54 corals
Yes, it is a repeat!
(forrás: https://tinyurl.com/y3uu2yxn)
ráadásul ez duplán glitch, mert "hivatalosan" a 15 sörnek kéne az első 54 korallos feladatnak lennie, amit csak a 2. kenyeres után adott itt be a rendszer...

Ja és a 64 korallos csomagban van 9db-s és 4 db-s 1 napos is, amit beadhat egymás után és be is adott a rendszer ennél a konkrét játékosnál. Így azért elég jó esély van akár 2x egy napos pihire. ;)

Az érem másik oldala, hogy a Stonehedge esemény alatt összesen 5 971 bigyuszt lehetett összegyűjteni, a főnixen pedig az extra 20 feladattal is csak 6331-t (bár ez némiképp többet ért, mert több olyan láda volt, ami kevés (18, 20, 23) bigyuszért adott 1 bütyköt).
Most pedig, aki a 62-s csomag végére ér, az már 7 140 bigyuszt (ami most épp korall fedőnéven fut) szed majd össze. Mivel azok a bétások, akik megosztották az feladataikat már régóta a 64-s feladatokat nyomják és még 10 nap hátra van ott is az eseményből, úgy tűnik, nem irreális célkitűzés a 62-sek végére eljutni.

Ahhoz, hogy teljesen felneveljük a sellőt, 17 fődíjra van szükség(9 ereklye meg 8 köztes díj), amihez 340 gyöngy kell. Nem túl furfangos taktikával átlag 23,2 korallból lehet 1 gyöngyöt szerezni a láda pörgetésből. Így nagyjából 7900 korall kell, hogy max-n legyen a sellő. Kicsit átlag feletti szorgalommal az a 760 korall a város környékéről összegyűjthető, ami a 62-s csoport vége és a 17 db fődíjhoz kellő korall között van.
Ebből azért az látszik, hogy talán 1-1 napos leállás miatt nem kell kétségbe esni. De persze 20 nap múlva, már biztosabban fogjuk mindannyian tudni, hogy az elméletet mennyire fedi le a gyakorlat. :)
 

Angita

Tag
Nem kéri egymás után kétszer, elég sok küldetést fog adni a rendszer mielőtt újra megkapnád ugyanezt a feladatot.

Nekem is kérte még aznap délután 2 óra különbséggel, néhány egyéb feladat teljesítése után. Vesztemre csak 12 db volt készen, így most kettőre kell egy napot várnom.
 

DeletedUser4991

Vendég
Nekem ma speciel ugyan azokat adja vissza, mint amit reggel óta csináltam. És nem a könnyűekből kéri újra. Csináljak bűbájtöredéket, katalizátort, teljesítsek egy tartományt, majd utána 5 találkozó v 25 bajnoki... A katalizátor előállítása nekem még 15 óra kb. Mázlim volt, hogy éjszakára azt tettem be, erre most megint azt kér.
 

DeletedUser3

Vendég
kivéve, amikor nem...
55. Produce 6 Bread (workshop 1 hour) - 51 corals
56. Produce 6 Bread (workshop 1 hour) - 54 corals
Yes, it is a repeat!
24 órás küldetésről beszéltünk, nem 1 órásakról.
ráadásul ez duplán glitch, mert "hivatalosan" a 15 sörnek kéne az első 54 korallos feladatnak lennie, amit csak a 2. kenyeres után adott itt be a rendszer...
Ami egy rajongói oldalon van (gems of knowledge, platinum leaf, elvenarchitect, stb.), az nem hivatalos, kéretik azt nem számonkérni. Arról nem mi tehetünk, hogy az ott feltüntetett lista hibás, vagy nem teljes.

Nekem is kérte még aznap délután 2 óra különbséggel, néhány egyéb feladat teljesítése után.
Tehát ugyancsak nem egymás után kérte kétszer a játék a 24 órás termelést, hanem csak miután jópár kisebb feladatot is teljesítettél.
 
A régebbi eventeknél ha 10 ugyan olyan ládát kinyitottam,akkor azért a 3 jutalomból keverve kaptam.Ennél az eventnél csak a leggagyibb nyereményt kapom mindig,a többi csak festmény a falon.Már nem is foglalkozom az egésszel.
 

Rikari

Veterán
A régebbi eventeknél ha 10 ugyan olyan ládát kinyitottam,akkor azért a 3 jutalomból keverve kaptam.Ennél az eventnél csak a leggagyibb nyereményt kapom mindig,a többi csak festmény a falon.Már nem is foglalkozom az egésszel.
Azért ne add fel, még bármikor beüthet a szerencseszéria.
 

DeletedUser3108

Vendég
A régebbi eventeknél ha 10 ugyan olyan ládát kinyitottam,akkor azért a 3 jutalomból keverve kaptam.Ennél az eventnél csak a leggagyibb nyereményt kapom mindig,a többi csak festmény a falon.Már nem is foglalkozom az egésszel.
Úgy véled, hogy a több ezer játékosból direkt kiválasztottak Téged, hogy csak - Számodra - gagyi nyereményeket kapj?? :)
 
Nem úgy vélem, ezek a tények. A másik világban az utolsó fejezetnél járok. Feladat, oldjak fel egy technológiát, vagy fejlesszek 2 épületet 14-es szintre. Kb 1 hét a tecnológia feloldása, és addig nincs épületfejlesztés sem. Ez így rendben van? Mielőtt jönnétek, hogy bontsak,és építsek, az is egy hét.Úgy hogy számomra felejtős az event.Ez csak egy vélemény.
 

DeletedUser3108

Vendég
Nem úgy vélem, ezek a tények. A másik világban az utolsó fejezetnél járok. Feladat, oldjak fel egy technológiát, vagy fejlesszek 2 épületet 14-es szintre. Kb 1 hét a tecnológia feloldása, és addig nincs épületfejlesztés sem. Ez így rendben van? Mielőtt jönnétek, hogy bontsak,és építsek, az is egy hét.Úgy hogy számomra felejtős az event.Ez csak egy vélemény.
Már jó ideje végeztem én is az utolsó fejezettel, így nincs technológia, amit feloldhatnék. De letettem egy márványmanut, azt fejlesztgetem. De azt is megteheted, ahogy már jó páran írták, hogy korábbi event-es épületet fejlesztesz, mert az Építmények a 14. fejezet, így a felfejlesztett Event-es épületet is elfogadja a feladat. :)
 

DeletedUser1802

Vendég
Jó lenne, ha eldobható lenne a feladat még azon az áron is, ha levonja azt az izémennyiséget amit kapnák a sikeres teljesítésért...
Egyébként 57 pontos feladatoknál járok és ott már volt épületfejlesztés 16-os ! szintre. Itt már felejtős az eventes kiskultik fejlesztése a techfa végén állóknak, mint amilyen jómagam is vagyok.
 
Fent