• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Nincs "story quest"-em

Rikari

Veterán
Arendyll-ben csak olyan kihívásaim vannak amiket el lehet utasítani, és egy idő után újra kezdődik. Mit tudok ezzel tenni?
Két dolgot tehetsz. A kihívásokat beállíthatod magadnak "pörgetéssel", hogy teljesüléskor jutalomban részesülj, vagy figyelmen kívül hagyod őket. Ha fajhoz tartozó kihívás jelenik meg az általános kihívások felett, akkor azt természetesen a saját haladásod érdekében megcsinálod. Szerintem te az általánosan megjelenő feladatokról beszélsz, melyek kihagyhatók, vagy ha kedved tartja akkor teljesíthetők.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok!
Arendyll-ben csak olyan kihívásaim vannak amiket el lehet utasítani, és egy idő után újra kezdődik. Mit tudok ezzel tenni?
Kedves @AszDavid!
Amíg nem kezded el a Fajokat( Törpök kora) addig nincsenek Faji feladatok sem. Ezek nagy részét nem lehet elutasítani.
Lépj tovább a Fajok felé, és új feladatok jelennek majd meg.
 

DeletedUser7003

Vendég
Szia ! :)
Én is így jártam. A 5-ik fejezet felét, történet küldi nélkül kellett csinálnom. Írtam a Supportra, ahol részletesen elmondták mi a teendő.
Hagytam a "pörgethető" feladatokat, amiket minkét helyre beadott, és nekiálltam fejlesztgetni. A kereskedőn hagytam őket amikor X bónuszos terméket kér. A manufaktúrák folyamatos fejlesztésévnél, visszadta a történet küldiket. Sőt kipipált olyat is, amiről azt se tudtam hogy elvégeztem. Ahogy fentebb írta Rikari és Cyklon a töpöknél helyreáált minden. A fajspecifikus feladatok miatt.
Én is köszönöm a hozzászólásokat, tanultam belőle és nem rohanok a kutatófán, mert nem vezet jóra. :)

Tisztelettel:
Aiden
 
Fent