• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Javítva Nem tudok belépni a városomba

DeletedUser4236

Vendég
Sziasztok!
A problémám az, hogy nem tudok egyik világba sem belépni a városomba számítógépen. A hiba augusztus .28. estétől áll fenn..állandóan kifagy és ha esetleg nagy nehezen belépek akkor ott fagy ki! Már mind a két böngészőt kipróbáltam amit javasoltak....de a hiba változatlan csak teker és teker...nem tölt be...vagy a zöld sáv alul 24/27 megáll és kifagy. Valami megoldás jó lenne mert ez már bosszantó...ráadásul Főmágus is vagyok és így a tesókkal nehéz a kapcsolattartás. Már több mint 2 éve játszom de ilyen hiba még nem fordult elő velem. A netem tökéletes mert azt már leellenőriztem......felesleges fájlok, törölve(cookie-k) Olvastam más csoportban is, hogy jelentkezik ez a hiba néhány embernél!!!! Előre is köszi!
 

Csatolmányok

  • Elvenar.jpg
    Elvenar.jpg
    68,5 KB · Megtekintések: 6
  • Elvenar(Chrome).jpg
    Elvenar(Chrome).jpg
    391,1 KB · Megtekintések: 6
  • Elvenar (chrome)2.jpg
    Elvenar (chrome)2.jpg
    348,4 KB · Megtekintések: 6
  • elvenar 3.jpg
    elvenar 3.jpg
    344,9 KB · Megtekintések: 9

eli21

Újonc
Nekem is ez van, szerver mintha nem válaszolna és lassú, ha be is enged szét esik minden. Valaki össze kaphatná magát mert ez borzasztó
 

Syntex

Ex-Csapattag
Sziasztok,

Köszönjük a jelzést, dolgozunk a hiba megoldásán. Addig is szíves türelmetek kérjük!

Sajnáljuk a kellemetlenségeket amelyet ezen ügy okozhat!
 
Fent