• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem látszanak a bajnoksági eredmények

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Tegnap, a bajnokság vége óta nem látszanak nálam a bajnoki eredmények. A Ranglisták ablakban hiányzik a Bajnokság fül, a Testvériségnél pedig nem tölti be az eredményeket, megáll az "Adatok betöltése, kérjük, várj...."-nál.
Frissítettem, ki-beléptem, cache-t ürítettem, próbáltam FireFox-szal is, ugyanaz.
Több testvéremnél is fennál a probléma, de nem mindenkinél. Van, akinél Chrome-ban is látszanak az eredmények.

Játékverzió:
v1.41.2-(f38f20b96)
Böngésző + verzió: Google Chrome Version 61.0.3163.100 (Official Build) (32-bit)
Flash Player verzió: 27.0.0.183
Operációs rendszer: Windows 7 Ultimate
Képernyőfelbontás: 1280x1024
Felhasználónév: Kiralyno
Nép: Elfek

nobajnoki.jpg nobajnoki2.jpg
 

DeletedUser2649

Vendég
Nekem is van ez a bug, Firefoxal és ugyancsak Win 7-tel. Meg a világtérképen ha rámész a bajnokság gombra, hogy lásd a következő bajnokság tooltipjét csak kérdőjelek jelennek meg.
 

nlstemplar

Veterán
Csatlakozom nálam is megvan ez a hiba is.

Böngésző + verzió: Internet Explorer 11 , verzió 11.0.9600.18762 , frissítésverziók 11.0.45
Flash Player verzió: Adobe Flash Player 27.0.0.183
Operációs rendszer: Windows 7 Ultimate SP1 (32bit)
Képernyőfelbontás: 1366x768
Felhasználónév: nlstemplar
Nép: Ember

Probáltam a Chrome-t és a Frirefox-t is, ott is megvolt a hiba.
 

DeletedUser

Vendég
A hiba továbbra is fennáll. Bajnoki alatt minden rendben volt, de ahogy vége lett, eltűntek az eredmények megint. :eek:
 

DeletedUser1056

Vendég
Miért nem mutatja milyen bajnokság következik a világtérképen? Ez már a második hete a bajnokságok után.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent