• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Navigálás a felderítőhöz

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Xenia

Veterán
Improvements_HU.png

  • A "Navigálás a felderítőhöz" gombra helyezve a kurzort egy tooltip megmutatja, mennyi idő, amíg az éppen aktuális felderítés befejeződik.
  • Egy tooltip került hozzáadásra az Ősi Csodák ikonhoz, ami megmutatja, mennyi rúnaszilánk érhető el az egyes csodákhoz.
  • Amikor megszerzünk egy rúnaszilánkot, egy szám jelzi azt az Ősi Csoda ikonon a képernyő alján.
Nálam nem jelenik meg az idő.

Az Ősi Csodáknál mutatja a számot, ha szerzek egy rúnaszilánkot és azt is látom, hogy mennyi rúnaszilánk érhető el.
Próbáltam Mozillán és Chromon is .
 
Utoljára szerkesztve:

Xenia

Veterán
Köszi Vanek!
Úgy látom, kissé figyelmetlen voltam :rolleyes: .
Kérem a topikot törölni.
Köszönöm

kiegészítés:
Ez viszont most jutott eszembe, hogy láttam már valahol - nálad -, hogy működik a bétásban. No most tényleg nem értem, hogy ha ott működött, akkor itt miért nem?
https://hu.forum.elvenar.com/index....tok-avagy-mi-is-várható.191/page-6#post-12470
 
Utoljára szerkesztve:

Vanek

Veterán
Írtam volna magánba (mert nem akartam, hogy majd ebbe is belekössenek), de mivel ott nem tudlak elérni, így mégis itt lesz a reakcióm.

Vagyis a fenti kérdésedre csak annyit válaszolnék, hogy nem tudom. :)
De egy kicsit bővebben: Hoshi írt róla valami olyasmit (vagy csak utalt rá távolról), hogy ez a 'változó' (programozónyelven) a lefordított szövegrésznél lemaradt; vagyis hogy a fordításnál Ők hibáztak. Ezért lehet, hogy ami a bétán még jó, az a magyaron már nem. :)
Ja, és ilyen hibáknál a következő frissítéssel már szokott jönni a javítás, így vélhetően nem is kell sokat várni rá (bár mondjuk most a bétán megint bejött sok új hiba, így nem tudom, a jövő héten tudják-e majd ezt gyorsban javítani; de azért reménykedni lehet).
 

DeletedUser3

Vendég
Így van, ahogy Vanek írta. :)
Egy "kóddal" helyettesítjük az időt az ilyen szövegekben, ugyanis a 15 perc mindenütt 15 perc, nem kell fordítani. Viszont szerencsére megint volt egy gebasz a fordításokkal, így több helyen hibás rész, vagy korábbi verzió került be. (Én lefordítottam, csak nem az került be a játékba :D) Remélhetőleg a következő frissítés javítja. :)
 

Xenia

Veterán
Írtam volna magánba (mert nem akartam, hogy majd ebbe is belekössenek), de mivel ott nem tudlak elérni, így mégis itt lesz a reakcióm.
....
Vanek, köszi a reakciót, de valami miatt csak most vettem észre, hogy Hoshi írt hozzá.
off: Nem tudom, hogy miért nem tudtál elérni Xenia néven, hiszen elég sok levelet kapok :) .
... Remélhetőleg a következő frissítés javítja. :)
Köszi a választ Hoshi!
Úgy legyen ;) .
 

Vanek

Veterán
Vanek, köszi a reakciót, de valami miatt csak most vettem észre, hogy Hoshi írt hozzá.
off: Nem tudom, hogy miért nem tudtál elérni Xenia néven, hiszen elég sok levelet kapok :) .
[...]
OFF:
Nem a játékban nem tudtam, hanem itt, a fórumban. :) Nem akarom keverni a játékbeli dolgokat a fórumbeliekkel, így nagyon ritkán keresem meg a játékban azokat, akikkel itt a fórumon belül beszélgetek. ;)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent