• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Napi tennivalók

DeletedUser

Vendég
Kérem a fejlesztőket, hogy a napi tennivalókat növeljék, színesítsék. Nem kell nagy jutalom, a játékidő legyen az. Nem baj ha több lehetőséget sikerül becsempészni és azt sem bánnám, ha sokan fanyalognának, hogy mennyi mindent lehet csinálni.
 

DeletedUser

Vendég
De azt sem bánom, ha tudtomra adják : nézd, ezt nem ilyen játéknak szánjuk, nincsenek ilyen irányú terveink. Akkor értem és dönthetek.
Másfél óra játékidőt veszítettem el tegnap a megszokott éjszakai játékomból.
 

DeletedUser3

Vendég
Ennél azért konkrétabb ötleteknek jobban örülnénk.
Azzal nem sokat lehet csinálni, hogy "Rakjatok valamit a játékba"...
 

DeletedUser

Vendég
Én a harchoz már írtam egy ötletet, amit továbbítottatok.
Másik álmom, hogy egy városépítő játékban, ne haljanak meg a katonák. Ez milyen snassz? Azt mutatja, hogy nincs kellő fantázia. Nem az INNO-ról beszélek, hanem az összes fáradt készítőről, akiknek nincs egy épkézláb ötletük.
Tessék egy hevenyészett ötlet.
Az elfeknél és az embereknél is két új épület megjelenését feltételezi.
Egy diplomáciai központ, egy kórház.
A vesztett csapataim egy része kórházba kerül, másik része fogságba.
A sérülteket gyógyítgatnám a kórház megfelelő szintjének kapacitásával (a kapacitás lehet férőhely vagy gyógyulási idő), igényelhetne akár valamennyi terméket is ha az nem 2.,3., szintű, mert akkor nem éri meg.
A diplomáciai központban elcserélném a katonáimat az általam fogságba ejtettekkel.
Fogságba úgy ejteném az ellenséget, egyszerűen megadná magát mikor x szeres túlerőben vagyok. Csak a példa kedvéért ha a csata vége felé 40 entem áll szemben 40 orkkal, akkor akár meg is adhatja magát. De lehet megadás az utolsó ütés előtt vagy bárhogy.
Mekkora lenne, mikor naponta először bekapcsolom a játékot, egy üdvözlő képernyő közölné, hogy a rosszul őrzött fogolytáborból, 9 kardtáncosom hazaszökött. Biztos nem kíván varázsport egy ilyen oldal programozása.
Értelem szerűen kevesebb fegyvertár kellene, de más lenne a katonák képzési ideje is.
A két új épület adhatna kultúrális pontot, ezzel is csökkentve azt a szomorúságot, hogy minden városban nagyjából két fajta kultúrális épület figyel, de abból azután van bőven.
Már egyszer említettem a koránkelők kultúrájával kapcsolatban és ez megint egy hasonló dolog, ami növelhetné a játék reklámozhatóságát.

A konkrét ötletekkel kapcsolatban, talán Thordek vetette fel, hogy lehetnének a fejlődési fán "zsák" fejlődések. Mint most néhány osztagméret növelés. Oda lehetne tenni olyan kúltúrális épületeket amelyek csak onnan elérhetők, ha valaki kis változatosságot akar a városába megcsinálhatja. Egyébként az összes ötlet, melyek most a csodákban vannak elfért volna ilyen küldi jellegű fejlesztésbe. A Katonai Monostor biztosította csapat erősítés, kifejezetten oda való. Így el lehetett volna érni, de legalábbis közelebb kerülni egy harcos kaszthoz.

Az, hogy egy manufaktúra két féle terméket gyártson, így növelve a dillemmákat, illetve megismertetni minket a szó jelentésével, mert most a játékban nincs ilyen, sejtem csak álom.
Persze értem, hogy amikről írtam az valószínűleg már egy másik játék.

Grat a decemberi fórumos játékokért!
 

DeletedUser256

Vendég
Az elfeknél és az embereknél is két új épület megjelenését feltételezi.
Egy diplomáciai központ, egy kórház.
A vesztett csapataim egy része kórházba kerül, másik része fogságba.
A sérülteket gyógyítgatnám a kórház megfelelő szintjének kapacitásával (a kapacitás lehet férőhely vagy gyógyulási idő), igényelhetne akár valamennyi terméket is ha az nem 2.,3., szintű, mert akkor nem éri meg.
A diplomáciai központban elcserélném a katonáimat az általam fogságba ejtettekkel.
Fogságba úgy ejteném az ellenséget, egyszerűen megadná magát mikor x szeres túlerőben vagyok. Csak a példa kedvéért ha a csata vége felé 40 entem áll szemben 40 orkkal, akkor akár meg is adhatja magát. De lehet megadás az utolsó ütés előtt vagy bárhogy.
Mekkora lenne, mikor naponta először bekapcsolom a játékot, egy üdvözlő képernyő közölné, hogy a rosszul őrzött fogolytáborból, 9 kardtáncosom hazaszökött. Biztos nem kíván varázsport egy ilyen oldal programozása.
Értelem szerűen kevesebb fegyvertár kellene, de más lenne a katonák képzési ideje is.
A két új épület adhatna kultúrális pontot, ezzel is csökkentve azt a szomorúságot, hogy minden városban nagyjából két fajta kultúrális épület figyel, de abból azután van bőven.
Csak ámulok és bámulok. Hát, m31oti, neked aztán nem csak a hülyeségekhez van agyad :p Kül. abszolút támogatva :)
 

otherworld

Felderítő
Találj ki azoknak is valamit m31oti, akik nem szeretnek csatázgatni.;)
Csak ne papás-mamás variációt.:p
 

DeletedUser

Vendég
Találj ki azoknak is valamit m31oti, akik nem szeretnek csatázgatni.;)
Csak ne papás-mamás variációt.:p

:DAzé' nem lehet komolyan levelezni veletek mee' rögvest a szeksz felé kanyaríccsátok a témát. Azt még csak ecce ebédeetünk máma!:D

Ha nincs kedved csatázni ott az öncsata gomb. Ha az se, meg a képzés is smafu, próbáld megdumálni a vezetőséget, hogy Te inkább vennéd a katonákat, bár az öntudat nélküli zsoldosok mindig kisebb tűzerőt jelentenek. De vehetsz egész tartományokat, akár tőlem is. Miért van az, hogy össze kell érni az országomnak. Vannak szimpibb részek, mondjuk magasabb turizmus bónusszal....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser929

Vendég
Lehetne bal oldalt egyszerre 3 küldetés. Az 1 nem elutasítható mellett, jó lenne ha 2 elutasítható küldetést lenne.
 

DeletedUser256

Vendég
Az, hogy egy manufaktúra két féle terméket gyártson, így növelve a dillemmákat, illetve megismertetni minket a szó jelentésével, mert most a játékban nincs ilyen, sejtem csak álom.
Persze értem, hogy amikről írtam az valószínűleg már egy másik játék.
Kár, hogy Te már nem láthatod a tünciket :(
 
Fent