• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Napfarm kezelése

Robotolo

Újonc
Sziasztok!
Napfarmjaimnál az ambrózia termelése befejeződött, de nem tudom begyűjteni.
Utasításként a termelés eldobását javasolja a program, arra való hivatkozással, hogy a raktár nem kapcsolódik, vagy tele van.
A raktár kapcsolódik! Eddig nem termeltem ambróziát!
Amennyiben a termelést megengedi a program mi értelme van ennek az üzenetnek?
Mi történik a termelésre fordított idővel. és a terméssel? Az eldobás nekem ebben az esetben nem igazán opció!
Tud segíteni valaki?
 

DeletedUser1637

Vendég
Amennyiben a termelést megengedi a program mi értelme van ennek az üzenetnek?
Mi történik a termelésre fordított idővel. és a terméssel? Az eldobás nekem ebben az esetben nem igazán opció!
Minden fajra igaz, hogy a portálok alacsonyabb szinten bizonyos árúkat nem, vagy csak korlátozottan tudnak tárolni. Amikor felépítesz egy épületet, érdemes ismerkedni vele, belépni az épületbe, és tanulmányozni a tulajdonságait, így nem érhet meglepetés. ;)
 

Robotolo

Újonc
Szia! A Tündér Portál 1-es szinten nem tud még ambróziát raktározni, előbb fejlesztened kell. Figyelj majd az éjesszenciánál is, ahhoz 3-as portál kell minimum.

Szia!
Igen, azzal is hasonló módon jártam :(.
Láttam a Tündér Portál leírását is, de nem akartam elhinni, hogy úgy van "összerakva" a program, hogy ...táska a vége.
Köszönöm, hogy írtál.
Üdv.
Robotolo
 

DeletedUser

Vendég
de nem akartam elhinni, hogy úgy van "összerakva" a program, hogy ...táska a vége.
Köszönöm, hogy írtál.
Igazán szívesen. :) Míg megtanulunk dolgokat, vannak veszteségek, ez így van rendjén. Ne csüggedj nagyon, majd eztán jobban tudod ezt is, meg mást is. :)
Ráadásul a portál magasabb szinten a termelést is gyorsítja, úgyhogy még ezzel is jól jársz. :)
 

DeletedUser1121

Vendég
Egyik csapattagom most szintén beleesett abba a hibába (amibe mellesleg én is és még sokan), hogy egyes portálnál termelt ambróziát. Ez még nem is lenne nagy baj, én eldobtam, oszt jóvan, tanultam belőle. Neki viszont most nem ajánlja fel az eldobást, csak szürkén villog és kattra muzsikál. Van valakinek ötlete azon kívül, hogy vagy ír a supportnak, vagy lebontja és újat épít? Köszönöm! :)
 

DeletedUser1637

Vendég
Egyik csapattagom most szintén beleesett abba a hibába (amibe mellesleg én is és még sokan), hogy egyes portálnál termelt ambróziát. Ez még nem is lenne nagy baj, én eldobtam, oszt jóvan, tanultam belőle. Neki viszont most nem ajánlja fel az eldobást, csak szürkén villog és kattra muzsikál. Van valakinek ötlete azon kívül, hogy vagy ír a supportnak, vagy lebontja és újat épít? Köszönöm! :)
Éppen most válaszoltam neki, bár azt nem írta, hogy nem tudja eldobni. Érdemes megszakítani a Portál és a Főépület között az útkapcsolatot 1 db út átrakásával, majd amikor érzékeli a rendszer, hogy megszakadt a kapcsolat, kijavítani az útkapcsolatot. Ha ez nem segítene, akkor a Portál és a kérdéses Napfarm közötti útkapcsolat megszakításával kijavítható ez a hiba, csak fontos megvárni, hogy a rendszer érzékelje a kapcsolati hibát (piros kis kör az épület felett), és csak azután kijavítani. ;)
 

DeletedUser1121

Vendég
Éppen most válaszoltam neki, bár azt nem írta, hogy nem tudja eldobni. Érdemes megszakítani a Portál és a Főépület között az útkapcsolatot 1 db út átrakásával, majd amikor érzékeli a rendszer, hogy megszakadt a kapcsolat, kijavítani az útkapcsolatot. Ha ez nem segítene, akkor a Portál és a kérdéses Napfarm közötti útkapcsolat megszakításával kijavítható ez a hiba, csak fontos megvárni, hogy a rendszer érzékelje a kapcsolati hibát (piros kis kör az épület felett), és csak azután kijavítani. ;)
Köszönöm, átadom nekei! :)

Azt mondja, megpróbálta ezt is, mindkettőt, de így sem... Nekem így végképp nincs ötletem sem, de jól Rád uszítom! :D Mindenesetre köszi mégegyszer, főleg a nagyon gyors választ! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent