• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nagy Békülő Topic

DeletedUser

Vendég
Ezennel, megnyitom a Nagy Békülő Topicot!
Bárki ideírhatja, hogy kire nem haragudott soha, ha el is ragadta a hív:D
Remélem, rövid életű próbálkozás lesz, de úgy tűnik, most feltűnt egyfajta átmeneti igény..
Mielőtt továbblépnél, ne felejtsd el, hogy jön a kari.
(Nem-nem a kívánságlistádat körmöld ide..)
 

DeletedUser

Vendég
Ha genetikailag alkalmatlan vagyok a haragra (vagy csak lusta vagyok haragudni), akkor is írhatok? :D

Nem haragszom senkire. Szerencsémre megtehetem, hogy nem állok szóba olyan emberrel, aki taszít. Amennyiben még is szükséges a kontaktus, akkor a lehető legrövidebbre szorítom a párbeszédet. Ez igaz itt a fórumra is. :D
Itt eddig kevés ember volt, akivel ne elegyedtem volna párbeszédbe.
Ha az a kevés ember egyel megnövekedett ... C'est la vie!

Nem-nem a kívánságlistádat körmöld ide..
Egy igaz történet (trú sztori):
Szilvi néni a konyhapulton tartja a bevásárlólistáját, egy jegyzettömböt és amikor eszébe jut valami, akkor felírja.
Nem múlik el alkalom, hogy ne írnám bele: motor(fekete), vagy motor(V2)
Többnyire sikerül elrejtenem, mint Hoshinak a képeket, aztán a Cseszkóban, vagy a Lilliben veszi észre. Jó játék.
 

DeletedUser69

Vendég
Tudom én, suttyó kiréj, miért hoztad létre a topikot:
Vezérséged alatt újra egyesítenéd a hét törzset, de nemet kell mondanom:
"A hét törzs ágyéka koldus-ágyék, és a vére savó... "
Mink kutjafejűek készek vagyunk a békére, de feltételekkel:
1. NEM FEJÜNK, és ezt írásban is kijelentik a suttyók. Nem a bíró, hanem maga a gyorsfogalmi kiráj.
2. Elismerjük, hogy a tejszínhabos-kakajós pályinka ősi suttyó ital, hajlandóak vagyunk a licencről tárgyalni.
3. A suttyók innentől kutjarikumként ismerik el a kutjatej növényt.
 
Fent