• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Továbbítva Mobilon más játékos ŐsiCsoda adatlapjának bezárása után a Csodalista elejére dob vissza, nem pedig oda, ahol előtte voltam

MesterAlma13

Erős harcos
Sziasztok,

Az említett "probléma" PC-n nem létezik, ott minden tökéletesen működik, illetve Mobilon is, amennyiben a saját Ősi Csodáimat nézem. Viszont amikor mások Ősi Csodáit látogatom meg és megnézek egy konkrét csodát majd bezárom az ablakot, akkor mindig az Ősi Csoda lista elejére ugrik nem oda, ahol voltam.
Ez zavaró, és én hibának tekintem, de ha nem az, kérlek tegyétek át a javaslatok közé, mivel ennek is úgy kellene működnie, ahogy a többi esetlen, tehát oda dobjon vissza a listában, ahol voltam.

Amúgy is zavaró hisz egyre több a csoda, de most hogy pörög a Csodatöltés már nagyon-nagyon zavaró és kellemetlen

Kérlek jelezzétek a fejlesztőknek.
Köszönettel,
Alma
 

MesterAlma13

Erős harcos
Sziasztok, esetleg rosszul fejeztem ki magam? lehet hogy nem jól írtam le a a számomra zavaró dolgot? ha így van, kérlek írjátok meg.
Köszi. Alma
 

SirSmithy

Veterán
Szerintem sem kellene a lista elejére ugrania. Ha így lett megtervezve, akkor ez eléggé hanyag megoldás lett.
 
Fent