• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Mobil keresők

SeerAsho

Újonc
Sziasztok..

azon tünődöm (2 klán között: az egyikből kiléptem, de a másikba nem tudok belépni: a randomizer nem és nem akarja feldobni...)

vajon tényleg nagy dolog lenne mobilon is működőképes keresőt tenni a játékos/testvériség - listákra?

Seer.
 

SeerAsho

Újonc
Remélem,
szavazásra méltó ötlet.
Az, hogy (bennem és / vagy másokban - is) felmerült, max. azt igazolja, h. kritikaként is megállja a helyét: vannak (lesznek) még újak Elvenar napja alatt, és PQRST? generáció nem is tudja, mi az, ami "műxik, de nem touchscreen".
Seer
 

DeletedUser5848

Vendég
Sziasztok ! :)
:)
Csak tippelni tudok. Technikai uprage lenne a játékra ? Vagy egy esetleges funkció ami feldobja a "neked ajánlott testvériségek" listáját, ha rendszer összegezte a városod paraméterit és úgy ajánl ?
Minél több generáció van jelen a játékban, szerintem annál jobb. Ezzel csak növekedik a rálátás a játékra, és annak jövőjére.
Ha valakii/valakik esetleg nem tudnak valamit, itt mindig kap segítséget. Vagy iránymutatást. :)
 

MesterAlma13

Erős harcos
vajon tényleg nagy dolog lenne mobilon is működőképes keresőt tenni a játékos/testvériség - listákra?
ha jólk értem arra gondolsz, hogy lehessen játékosra, testvériségre is keresni mint a web-es verzióban? ha igen, akkor hozzá teszem jó lenne, ha ott is a Webes lapozós megoldás lenne, amiben lehetne lapozni
 

SeerAsho

Újonc
Igen, pontosan erre gondoltam.
Azok kedvéért, aki nem játszanak app-pal: a weben tudok keresni játékost vagy testvériséget név(részlet) szerint - ezt hiányolom a mobil verzióból.
Pl mobilon nem tudsz csatlakozni XY testvériséghez (csak azokhoz, amiket az app ajánl neked), nem tudsz üzenni "valamilyen Béla" nevű haverodnak, stb.
 

SeerAsho

Újonc
Szia,
mi az elképzelés? Hogyan, mi módon oldanád meg?
Addig jó, hogy van valami, amin szeretnél javítani! Ne csigázz minket, elő a farbával, és tálald a megoldását, hogy legyen mit megvitassunk rajta. ;)

valami .. :cool:

Kb: Egy sima szövegmezőt tennék a Rangsor (?, a koszorúról felhívható felület} bal oldalára, ami az aktív tab (jobb oldal; játékos / testvériség /...) név mezője alapján szűri a listát.
 

ElfSusa

Erős harcos
Sziasztok!
Ebbe bizony jómagam is belefutottam, és nagyon jó lenne, ha nem csak tíz testvériséget tudna mutatni ÖSSZESEN az a testvériség-kereső. Nem tudom sajnos, hogy megvalósítható e egy keresőmező a mobil appon, de az lenne a legjobb, mert az ember általában tudja, hogy hova szeretne csatlakozni, de ha épp nyaral és nem fér hozzá asztali géphez, akkor esélye sincs belépni oda ahova szeretne.
Támogatom a javaslatot
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok..

azon tünődöm (2 klán között: az egyikből kiléptem, de a másikba nem tudok belépni: a randomizer nem és nem akarja feldobni...)

vajon tényleg nagy dolog lenne mobilon is működőképes keresőt tenni a játékos/testvériség - listákra?

Seer.
Kedves @SeerAsho
Kérlek szépen, amennyiben szeretnél egy ötletet szavazásra, vagy a játékosok által értékelésre bocsájtani, akkor azt dolgozd ki úgy, hogy az ötlet méltó legyen a nevéhez. Kérlek fogalmazz pontosan, célratörően, tartalmazza a lényeget, miért is lenne jó vagy jobb az eredeti elgondolásnál, és főleg azt, hogy miben segítene a Te ötleted a játék minőségében. Nagyon szépen köszönjük.
 
Fent