• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Mi történik?

Tessaiga

Erős harcos
Most legalább tisztítottál valamit az agyamban ezekről a lényekről. Egy kicsit jobban látom már az összefüggéseket. :)
 

DeletedUser3

Vendég
Kicsit előrébb gondolkodva megkuncogtam magamban egy-két dolgot, hogy mi lenne, ha pl a következő faj ork, vagy troll lenne:
Csonthalom-út 60 boldogságot biztosítva szakaszonként, 1 egységnyi vértócsa 200 boldogságért, ugyanígy testrészekkel teletűzdelt tábortűz, 3 egység hosszú kanális 300 boldogságért, vagy egy troll vacok lenne a főépület legyes-bűzcsíkos animációval, netán, a portyák alatt begyűjtött, halomba hordott fegyverek lennének a fegyvertárak. Mindezek ötvözve az adott faj stílusával persze... :D Szerintem, néznénk egy nagyot!
Remélem nem védetted le az ötletet :p

Remélem bövítéssel együtt jönnek, mert tegnap beszorult az egérkurzorom 2 manufaktúra közé akkora a zsúfoltság nálam :D
Lesz bővítés, ne aggódj :)

Hát, izé... nem sejtet sok jót! Elég "bug"-os... :D
Szúnyogirtóval szerelkezzetek fel. Főleg az első hetekben. ;)

a tünde inkább az elffel egyenértékű, legalábbis azt szokták erre fordítani, a tündér meg ez a szárnyas apró kis lényecske aki kicsit huncut és szereti megviccelni az embereket, legalábbis az angol hiedelem világ szerint, ott pixie vagy fairy a nevük.
Így van. :) Pl. ilyen tündér Csingiling a Pán Péterből. :) De azért nem róla lett mintázva minden. :D
 

DeletedUser60

Vendég
az elf és a tündér két külön mondakörből származik
elf az germán eredetű, mig a tündér angolszász mondakör része
a kinézetük azonos, viszont a tündérek tudnak repülni, mig az elfek nem .
elfek két csoportja ismert, a felszini elfek, avagy fehér elfek ,és a mélyben élő fekete elfek
a felszini elfek lakohelye, lehet erdő , sivatag, vagy hegy.
a két faj között zsigeri gyűlölet dúl, kizárt az együtt élésük bármilyen formája, azonnal egymásnak esnek
külön külön minden fajjal ugy ahogy elvannak , bár a fekete elfek alapbol agresszivabbak (fantasy)
tündéreknek ugyan csak több fajtája ismert
nem barátkoznak semmilyen fajjal, de egy - egy más fajú élőlényt eltürnek maguk mellet kalandozások során .(fantasy)
a mondakör szerint a tündérek nem gonoszak, de szeretik megtréfálni az embert ,
illetve ha túl közel kerülsz hozzájuk, megölhetnek ,(elcsalnak lápos terültre, magas sziklákhoz, erdő mélyére ) nehogy kiderüljön a titkos találkahelyük .
általában erdőben élnek, illetve vizben vagy vizparton
az elfek és a tündérek közös jellemzője a hosszú élet, a harművészetekben magas szintű jártasság, illetve a varázsolni tudás
a tündérek és a fehér elfek ijjaznak, mig a fekete elfek kardoznak inkább
a fekete elfeknél nincs rossz vagy közepes tudású harcos, mert nem élik meg a felnőtt kort

ezen tájékoztató nem teljes , inkább csak irányadó - kevertem a mondakört és a fantasy részt
 

Vanek

Veterán
Az angol Fairy lesz a mostani tündérek 'alapja' (lásd a béta fórumos képeket: itt). Egész jól néznek ki... :)

De egyébként még a bétára sem jöttek be (ott is az a nagy kérdés, hogy mikor jönnek), vagyis ne ringassa magát senki abba a hitbe, hogy mindjárt meg is jelennek. :)
 

DeletedUser513

Vendég
Remélem, hogy legalább a törp (6. kor) feléig elérek, mire megérkeznek. Mostanában elég jócskán lemaradtam a magam fejlődési üteméhez képest. Persze, ez egyébként is lassulna, hiszen nehezedik a játék, de azért megkönnyítené a dolgom, ha minél előbb elérnék 1-2 fejlesztési lehetőséget a tech.fán.
 

DeletedUser

Vendég
Most akkor tündék lesznek vagy tündérek? Nem mindegy! Persze én mást gondolok róluk mint a többiek. Harcos nép lesz vagy inkább építkező? Lehet egyik sem? Csak tudjátok végigvinni a kívánságotok a Németek akaratán. Ez azért még nem egy Grepoils, hát hajrá! Szurkolok nektek.
 

Vanek

Veterán
Most akkor tündék lesznek vagy tündérek? Nem mindegy! Persze én mást gondolok róluk mint a többiek. Harcos nép lesz vagy inkább építkező? Lehet egyik sem? Csak tudjátok végigvinni a kívánságotok a Németek akaratán. Ez azért még nem egy Grepoils, hát hajrá! Szurkolok nektek.

Mint ahogy már írták, tündérek. A tündék azért is nem lehetne, mert az elfek magyar neve a tünde; és elfek már az elejétől játszható faj.
És szerintem ugyanúgy, mint a többinél: vegyesen lesz. Lesznek majd épületek, amiket lehet majd fejleszteni (vélhetően a 2. szintű áruké is ilyen lesz); illetve lesznek egységek, amiket majd továbbfejlesztenek (gondolom, a könnyű íjászokat fogják 'elkapni' :) ).
Szerk.: azt sem tartom kizártnak, hogy új csoda is bejöjjön.
 
Utoljára szerkesztve:

Erica

Veterán
Nekem csak filmvásznon volt hozzá szerencsém, mert a könyvben semmi ilyesmiről nincsen szó. Bár lehet nem ugyanarra a műre gondolunk :)
Igen Sera,nekem is csak a filmen volt látható,de ott szép volt,romantikus,Tüncés,Törpös.És a szereplők nagyon szépen vissza adták a szerelem csodáját♥
jajj, megpróbáltam elképzelni... nehezen ment :eek:
Ria kedves,és ha zsámolyra áll a Törp szerelmes??Jobban is teszi,mert csak Tüncimejjig ér,;)és biza szegény Törp nagyon kissebbségi komplexusban szenvedhet.Bár ha jól bele gondolok a szerelem nem ismer határokat,így magasságokat sem!;):D:D:D:D
 

DeletedUser60

Vendég
az egér és az elefánt összeházasodik, és az elefánt meghal a nászéjszakán
kérdik az egeret miért sir ennyire ?
egy éjszakát voltunk együtt és egész életen át áshatok !
szal nem biztos hogy jó a vegyesházasság
amugy meg NEM a vegyes házasságra gondoltam
 
Fent